Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hoztunk haza egy kiskutyu...

Most hoztunk haza egy kiskutyust.1 hónapos kora elött el lett hozva mert elpusztult az anyja. A kiskutyus nagyon édes és egészséges de sokat alszik . Van hogy játszik és eldöl közben. Szerintetek természetes hogy ilyen sokat alszik vagy beteg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még idegen neki a hely hiányoznak a testvérei illetve az anyukája ezért alszik többet(ezt kiheveri pár nap alatt) meg egy akkora kutyusnak szerintem sok-sok alvásra van szüksége szóval szerintem teljesen természetes.
2010. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ez jó kérdés. Általában a fiatal kutyusok nagyon aktívak. És játszanak jó kedvűek.

Szerintem kérdezz meg egy szakember véleményét.

Mert mi itt nem tudunk biztosat mondani,hisz nem látjuk a kutyus állapotát.

Rendesen eszik és iszik??? Talán valami hiánya van.

Az h eldől az lehet azért van mert még kicsit és még fejlődnie kell.

Mennyi idős???

2010. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Persze, hogy alszik. A kisgyerekek is alszanak. Jó korán megszabadultak szegénytől.
2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó: ne legyél már értetlen, olvasd el, mi van a magyarázatba írva!

Ez teljesen természetes. Még a mamája mellett lenne a helye, és ott is szinte csak aludna. Mi is fogadtunk be egy kb 5 hetes kiskutyát, és azt hittük az elején, hogy rosszul hall, mert nem figyelt fel a hangunkra, akkor sem, ha élesen szóltunk. De aztán persze minden rendben volt vele. Szimplán csak nem sokan élnek együtt ilyen pici kutyákkal, és nem tudják, mi a természetes tőlük, és mi nem. De ne aggódj! Inkább figyelj a táplálásra: most még adj neki tápszert, és beaztátott száraztápot mellé. De ne valami gagyit, minimum Dog chow-t! Bár én azt javaslom, minimum féléves koráig, amíg a legintenzívebben fejlődik, vedd meg neki a legszuperebb tápot, amit csak tudsz! Sosem szabad az ételükre sajnálni a pénzt, de ilyenkor aztán főleg nem!

2010. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ilyenkor még sokat alszanak, ahogy egy csecsemő is. Evés, ivás, pisi, kaki, kis kekeckedés, vernyogás az alomtesókkal, aztán szunya a következő kajálásig. Ebben a korban ez kb. 3-4 órás periódusokban történik. Minél idősebb, annál többet lesz ébren.
2010. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én kutyusom is ilyen volt, folyton eldőlt ültében is. Volt, hogy ülve, csukott szemmel aludt. Ilyenkor még sok alvásra van szüksége, de később játékosabb lesz.
2012. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!