Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyasszonyom szakított...

A menyasszonyom szakított velem, nagyon magam alatt vagyok. De reménykedem, ugye még visszajöhet hozzám?

Figyelt kérdés
Fiatal volt amikor összejöttünk, 18 és 3 év után eljegyeztem. Boldolgnak tünt, de úgy látszik tévedtem. Azt mondta, hogy szeretné még kihasználni a fiatalságát, és nem elkötelezni magát ennyi idösen. Nem volt sose férfiak után futkosó, nem ez az ok Azt mondja szeretne még élni, tanulni, továbbképezni magát. Egy jól fizetö munkahelyet késöbb. "Felfedezni" a világot, új embereket megismerni. Sajnos nem férek a terveibe.. szakított.
2012. szept. 8. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen igaza van. Inkább most, mint 35 évesen pár gyerekkel.
2012. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Engedd el... lesz jobb. Nem férsz bele a tanulási időszakba? hm. "kihasználni a fiatalságát"- elég genya szöveg, jelentése= k urvulni.

Mi is fiatalon jöttünk össze - együtt tanultunk, más-más helyen, és jöttek a gyerekek. Unalmas? nem. Nagyon szép, visszagondolva és jelenben és reménnyel teli a jövőre nézve.

2012. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom fura ezt mondani, de inkább örülj neki, hogy most hagyott el!!! És nem mondjuk 2-3 év múlva amikor már össze lennétek házasodva és esetleg baba is lenne!


Te is tedd azt, amit ő. Élvezd az életet, és találsz magadnak egy jobb lányt! ;) Meglátod!

2012. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha igy erez, akkor valoszinu el is kell engedned, es nem fog 2 perc mulva visszaszaladni hozzad. Valoszinuleg soha nem fog.

Szerintem igaza van a lanynak. Probaljon ki par pasit, aztan meglatja, hogy melyik valik be. Egyaltalan nem kvalkodni akar...mert baj az, ha egy-ket pasit kiprobal...mar is le kell.qvazni. 21-2 eves, termeszetes, hogy meg "bulizna"

De az egyszer biztos, hogy teged kedves kerdezo mar nem szeret ugy, mint elotte. Errol egyikotok sem tehet. A szerelemvonat ilyen. Neha felszallsz, neha leszallsz, neha ul valaki melled.

Probald meg elengedni a szivedben.

2012. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Azt honnan tudod hogy "Nem volt sose férfiak után futkosó" csak nem nyomoztattál utána,lehet hogy több szarvad van mint egy csorda szürke marhának
2012. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én éppen a 17-et töltöttem, amikor megismertem páromat, ő 20 volt akkor. Neki izgalmas fiatalkora volt, csajok, bulik, kiélhette magát, ez nekem kimaradt, nem jártam el sokat bulizni, ő volt a 3 barátom, és az egyetlen, akivel együtt voltam. Volt 1 évvel ezelőtt egy olyan időszakom, amikor arra gondoltam, hogy kiélném magam, bulik, pasik, mással is kipróbálnám, csak nekünk volt 1 közös lakásunk, így nem akartam csakúgy lemondani róla és a közös életünkről. Azóta megváltozott a véleményem és boldogok vagyunk :)

22/L

2012. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd tudom hülyén fog most ez hangzani,de úgy gondolom hogy te is és ő is jobban járt!Egy 18 éves lánynak rengeteg tapasztalni alója van,hiszen még nem is élt úgy igazán!Nem próbálta ki magát az életben,és igen másssal is kiakarja próbálni a szexet,gyaníttom te voltál neki az első agy talán elötted lehetett neki még 1 pasija talán.Szerintem örülj neki hogy most minthogy 3-4 év múlva teszi ezt meg!Egy 18 éves lány a mai világban nagyon ritka hogy leragad egy pasi mellett!Szerintem még az életre sincs felkészülve nem hogy arra hogy feleség legyen,még talán saját magát sem ismeri igazán.De hidd el hogy szerintem jót tett vele és ő is magával mert még rengeteget kell élnie és tapasztalni hogy valóban tudja mit akar az élettől!Tudom ez most ellened szólt amit írtam vagy annak tűnt,de valójában nem,mert rengeteg szenvedéstől kímélt meg hogy most lépte meg,mert ha így áll hozzá akkor vszinű hogy késöbb sem változott volna és kitudja a hátad mögött titokban hány páasit próbált volna fel.
2012. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy ennyi idős lány még próbálgatja a nőiességét és ez teljesen helyén való,sok ilyen sztorit hallottam aminek ez lett a vége!Bár azért voltak esetek amikor a lány végül vissza ment.A kérdés az hogy te vissza fogadnál e egy olyan valakit aki egyszer már elhagyott téged...kitudja talán valaki másért.Tudom ezek keményen hangzanak de valójában ez az igaszság a legtöbb esetben.
2012. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a kommenteket, úgyhogy bocsi ha előttem már írták, de szerintem van esély hogy visszamegy hozzád, tudom hogy rossz, de engedd el, adj neki egy kis időt, had éljen ő is, tanuljon, induljon be a saját élete. Nem biztos hogy vissza megy hozzád, de jobb hogy most jött rá erre, így később jobb kapcsolatotok is lehet,akkor már nem lesz kíváncsi arra mi lehetne belőle egyedül, ha pedig nem, akkor legalább időben kiderült hogy nem te vagy neki az igazi, ez így nem hangzik túl jól, de mégis jobb mint ha 30 évesen 2 gyerekkel közli hogy vége. Vagy ha sose lenne boldog ,mert mindig azon gondolkozna mi lenne ha..
2012. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!