Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves srác vok az a gondom...

26 éves srác vok az a gondom h a menyasszonyom 6 év után azt mondta h vége a kapcsolatunknak. öszerinte az volt a baj hogy féltékenykedtem "nem alaptalanul". Én mindent megadtam neki és erre tessék, szerintetek velem van baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Had menjen a menyasszony, számodra nem ő az asszony! BUÉK!
2010. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Veled, ha sajnálni fogod, hogy elhagyott. Amúgy természetesen nem.
2010. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Neki veled van a baj.Egyszerűen nem szeret.Abba pedig bele kell törödni.Hagyd menni.
2010. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban volt okod a féltékenykedésre akkor nem az a valódi ok, hogy ezért hagyott el. Valószínűleg már rád unt és most új pár keres magának (talán már talált is).

A lényeg, hogy nem akar veled lenni.

2010. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy boldogabb uj eved! :)

Remelem sikeresebb lesz...

2010. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
59%

Ennyiből nem lehet megmondani, nem lehet tanácsot adni.


Megértem én, hogy nagyon sokan a gyakorikerdesek-en próbálnak tanácsot vagy véleményt kérni, de hidd el, hogy így pár sorban leírod ezeket ez nagyon kevés.

Még ha személyesen ismernélek titeket akkor is lehet, hogy nem tudnék részleteket.


Így csak sablon válaszokat lehet adni.

2010. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem alaptalanul féltékenykedtél? Ha össze-vissza feküdt mindenkivel, akkor ne sajnáld! Ha csak beszélgetett valakivel, vagy barátkozott pasikkal is, akkor veled van a baj.
2010. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ünnepeld meg, hogy kiléptél a rosszból. Sokkal jobb így mintha belementél volna.
2010. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Nekem soha nem kellett olyan pasi akiből papucsot tudtam csinálni, és mindent megkaptam egy "csettintésre".


És a legtöbb nő ilyen mint én.


A Páromból hál'isten nem tudtam mamuszt faragni és nem kapok meg minden amit szeretnék, legalábbis nem egyből. 2 éve vagyunk együtt (23/N)


Ha mindent megadsz neki mivel tartod fenn az érdeklődését?


A féltékenységre véleményét mondani úgy lehetne ha mind a kettőtöknek hallanánk a történetét.

2010. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeésget ír az utolsó.
2010. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!