Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyven év feletti magányos...

Negyven év feletti magányos férfiak válogatósak? Vagy már úgy vannak vele, hogy jöhet bármi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom személyiség és emberfüggő a dolog.
2012. szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért bármi nem, az a leglényegesebb, hogy nő legyen és ápolt!
2012. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről szó sincs. Akkor inkább semmi.
2012. szept. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát bármi, azért nem!
2012. szept. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. Szerintem erre sincs általános válasz. Van olyan negyven feletti férfi, aki válogatós, van, aki nem. Ez személyiségfüggő.
2012. szept. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én fent vagyok több társkereső oldalon, és azt kell mondjam igenis válogatósak!!! A legnyamvadtabb kripli is többre tartja magát bármelyik nőnél! Ja, és persze huszas, harmincas bombázót akarnak/akarnának.
2012. szept. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A nőkhöz, párkapcsolathoz való hozzáállás csak részben függ az életkortól. Sokkal inkább az eddigi tapasztalatok számítanak. A kérdésedet ugyan így feltehetnéd 20 éveseknek és 60 éveseknek is. Nem sokban különbözne a válasz.
2012. szept. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Úgy van, ahogy a 6os válaszadó írta. A legsilányabb pasi is bombázót akar, nem adják alább...van aki rájön, hogy sosem kapja meg, van aki tovább reménykedik...a férjemmel mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, és bizony egy tízessel fiatalabb vagyok nála...
2012. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Ez emberfüggő, én azt vallom, hogy az ember 100 évesen is válogasson, ne érje be akárkivel.


Egyébként pedig a 40 éves férfiak nem öregek, én úgy gondolom nagyon is kapósak.


Fiatal, huszonéves nő vagyok, és sosem tetszettek a velem egykorúak,mindig inkább ez a 30-40-es korosztály. A párom is ilyen idős, és nagyon jól megvagyunk. Én azért nagyon örülök neki, hogy nem csak azért kellettem neki,mert lejjebb adta az elvárásait. Nagyon rosszul esne, ha valakinél csak így esnék át a rostán, az olyan nem is kell. Nem tudom más hogy van ezzel, de szerintem ez mindenki számára megalázó.


Na mindegy, egy szónak is száz a vége, szerintem nem irreális elvárás egy 40 éves férfi mellé egy 20-30 éves nő, ha szétnéztek láthatjátok, hogy nagyon sok ilyen pár van.

2012. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon válogatósak. Anyukám (aki 50-es éveiben jár) ismerkedik interneten, illetve egy társkereső irodában is regisztrálva van. Egyszer elmentem oda vele, és ahogy néztem az adatlapokat, az 50-es férfiak többsége 30-40 év közötti nőket keresett és nem feltétlen adoniszokra kell gondolni. A legrondább, legigénytelenebb férfiak is ezt írták "a kit keresek" részbe. Abban biztos voltam, hogy lesz 1-2 ilyen, de hát tényleg ez a többség. Múltkor pedig sikerült randiznia egy korabeli férfivel, akinek a korral semmi gondja nem volt, ellenben felsorolt másik húsz elvárást, aminek az adott nőnek meg kell felelnie. Legyen min. x cm, max. ennyi kg, legyen jó háziasszony, csinos stb.
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!