Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátokból, ellenség....

Legjobb barátokból, ellenség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve megismertem egy fiút.Facebookon írkált,nyomult,de végére legjobb barátok lettünk,mintha testvérek,apám anyám egybe,és persze legjobb barát.Mindent megosztottunk egymással. :( kavartam sokáig a legjobb barátjával,ő akart minket összehozni,végére össze is jöttünk,és mi lett?! flegma,beszólogatós lett az elmúlt 3 hétben. Sokak szerint szeret és azért.Mindig is tagadta,hogy szerelmes,de én voltam az életébe az a lány,aki mindent tudott róla és most mindent visszahallok,hogy pénzéhes riban* vagyok(csak azért,mert a barátom szülei gazdagok) az ő szülei nem. Meg vett nekem 50 eurós parfümöt,és most mindenkinek azt mondja,hogy kihasználtam,meg csak azért voltam vele,hogy vegyen nekem mindent,meg ,hogy pénzre megyek.Senki nem mondta neki,hogy szülinapomra ilyen drága ajándékot vegyen.Nagyon össze akar a barátommal veszíteni.Tudom,hogy legbelül nem ilyen,de totál megváltozott. Felvág,nagy menő akar lenni.Azt hiszi vesz majd valami jó kis audit,bmwt avval fog autókázni,és engem be nem enged abba az autóba,csak sokkal dúrvábban fogalmazta.Miért csinálja? Eddig minden ok volt,most meg olyanokat mond,ha keverem a sza*rt akkor akkora pofont ad,hogy megnyalom betont. Mi ez? Mi lett hírtelen?
2012. szept. 9. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Pánikbeteg.

És bepánikolt attól, hogy látja, boldog vagy, mert elkezdtél neki hiányozni.

Próbálj meg ne foglalkozni vele, idővel majd lemond rólad.ÉS soha ne akarja barátja lenni, ki tudja mikor üt majd meg, ha nem tetszik neki valami. Ha nem lát, és keveset tud rólad, megszokja, és elfelejt. De lehet látja naponta a posztjaidat, és ez rossz neki.

Ha gondolod szólj is neki, hogy törlöd, ha még nem történt meg.

2012. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.:) már nem ismerősöm,de nem is irkálok ki mindent.. másik gond,hogy egy suliba járunk,heti 3x látom,másik 2 nap nincs ott,sulival dolgozni mennek.Szörnyen fáj :/
2012. szept. 9. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Tetszettél neki, ezért meg akart téged ismerni. De nem volt elég bátor ahhoz hogy kapcsolatot kezdeményezzen veled, és te mint lehetőség elhajóztál, mert mással kezdtél járni. Ezért a dühöt amit érez, amiért töketlen volt, rajtad vezeti le és rajtad áll bosszút. Elég pitiáner módon. Szánalmas. Máskor nézd meg előbb, hogy másokkal hogy viselkedik az illető, utána legyél vele ennyire jóban. Ja és még egy. A kellemetlen szituációkban ismerszik meg, hogy milyen valójában valaki.


És abba meg ne ringasd magad, hogy szegény, hát ő nem is ilyen, mert olyan jólelkű. Hát nem az. nem tanulta meg hogy kell elfogadni a kudarcot, és szánalmas bosszút állnak. Szóval örülj neki, hogy most ez kiderült és igazából nem tud neked ártani. még nem. Szegény nő aki majd hozzámegy.

2012. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!