Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hpgy jössz ki a sógornőddel?...

Hpgy jössz ki a sógornőddel? Barátnő, semleges vagy "ellenség"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És miért?
2011. aug. 22. 20:46
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Kedves, okos lány, de nagyon más, mint én, így a családi összejöveteleken kívül nem keressük egymás társaságát.
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szintén semleges. Nagyon aranyos, kedves nő, de nem érzem úgy, hogy barátnőknek kellene lennünk, más az érdeklődési körünk, teljesen más világ a miénk. Szeretem, de nem vagyunk napi kapcsolatban.
2011. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
ellenség, utál, irigy , mert nekem az életem sokkal jobb, én pedig gyűlölöm, mert azt szeretné, hogy beteg babám szülessen
2011. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét sógornőmmel nagyon jól kijövök, olyanok, mintha a testvéreim lennének.

És anyósom pedig, mintha az anyám lenne.

Nekem nagyon fontos a jó családi kapcsolat!

2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen bírjuk, szeretjük egymást. De nagyon messze lakunk egymástól, így kb 2-3 havonta találkozunk csak. Pedig jó lenne, ha közelebb lennénk egymáshoz, mert ő is otthon van a gyerekekkel, én is, és ráadásul majdnem egyidősek. Barátnőnek még nem nevezném, de szerintem ha többet tudnánk találkozni... Hmmm, sokkal jobb lenne!
2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos lány, de még csak 15 éves amiatt nem nagyon van "közös témánk". Illetve most már inkább van, mint 4 éve. Már megbeszéljük a "trendi" hajakat, a ciki srácokat:P, körömlakkok, suli-olyan dolgokról ami egy tinit érdekel. Szerintem pár év múlva még jobb lesz a kapcsolatunk. Mondjuk mi készülünk elköltözni a városból, ezért lehet, hogy mégse:-S


21-L

2011. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Harom batyam van meg egy noverem, de eddig csak ket sogornom van. Az egyikkel legjobb baratnok vagyunk, a masik- o meg csak a baratnoje a tesomnak- viszont egy ketszinu **csa, es az faj a legjobban, hogy a batyamat is elmarja tolunk, mert odaig meg vissza van ezert a fruskaert, bar senki sem erti, hogy mit tud enni rajta, mert se nem szep, se nem okos (bar annak hiszi magat), jofejnek meg vegkepp nem lehet nevezni. Szomoru, de ez van...
2011. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Párom nővére: olyan mintha az én nővérem lenne. Hálás is vagyok neki. Nagyon kedves, rendes nő. :)


Párom testvérének menyasszonya: semleges. Nincs sok közös téma.

2011. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sógorom van, de nagyon bírom. Rettenetesen jó fej, imádni való :)
2011. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!