Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit csinálnátok, ha a...

Szülők, mit csinálnátok, ha a 14, nemsokára 15 éves lányotok szobájában találnátok egy doboz vazelint?

Figyelt kérdés

Mert a youtube-on volt egy videó, hogy egy kiscsaj mutatta, hogy lehet házilag szájfényt csinálni vazelinből és szemhéjfesték/pirosítóból. És szeretném kipróbálni, csak anyám állandóan pakol a szobámban meg minden, ráadásul elég rossz is a szüleimmel a kapcsolatom és szerintem ha meglátná a vazelint, azt hinné, hogy nemi életet élek (ami nem igaz) és kikapnék...

Ti mit gondolnátok, ha a velem egyidős lányotoknál vazelint találnátok?

14,5/L


2012. szept. 9. 17:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ezt megelőzvén nyíltan a szülők elé állnék, és megmondanám: így olcsóbban jutok hozzá, ezért megveszem ezt és ezt, így nem fogja őket meglepetésként érni.
2012. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el, hogy mire kell.
2012. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Mi a fenének vennel vazelint(azt ma mar senki nem hasznal,tök undorito) ha par szaz ft ért ott a normalis sikosito. Mondd meg mire kell és kész.
2012. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Lehet, tényleg el fogom mondani, bár akkor is inkább csak apának. Ő normálisabb.
2012. szept. 9. 17:44
 5/32 anonim ***** válasza:
50%

mutasd meg nekik a videot és mond hogy szeretnéd kiprobálni...


bár a lényeget nem értem hgy miért jó vazelinből ezeket csinálni, mikor a boltban is meg lhet venni (és nem hiszem hogy a vazelinből olcsobbanjösz ki)arról nem is beszélve hogy a szájfényt általában lnyalod-leeszed-leiszod a szádról... nem hiszem hogy a vazelin meg a szemfesték jót tenne a gyomrodnak, de hajrá...

2012. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%
gyerekek én 34 vagyok, de biztos nagyon naiv, mert nem tudom elképzelni, hogy a szex mely formájához kéne vazelin, pláne egy 14 éves kislánynak....
2012. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szülő lennék, nem lennék buta, és tudnám, hogy ezer meg egy dologra lehet használni a vazelint.


Egyébként megcsinálhatod azt, hogy megmutatod neki a videót, megkéred, hogy vegyen neked vazelint, vagy elmentek együtt, és kikeveritek együtt a szájfényt.

2012. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg vegyél egy színezett Labellót...
2012. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy már miért ne jöhetnék ki olcsóbban? A boltban a szájfények, szemspirálok csak 1500 fölött kezdődnek, vazelint meg 500 Ft-ért veszek a patikában. Szemfestékem meg van itthon, úgyhogy arra nem kell külön pénzt költenem. Az meg lehet, hogy a vazelin és a szemhéjfesték nem tesz jót a gyomornak, de akkor már a bolti szájfényekben lévő színezék sem, szóval.. .

2012. szept. 9. 18:02
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
kislány, az Yves Rocher-ban 700 forint egy doboz szájfény, jó is és természetes anyagokból van - a vazelin max a talpad puhítására jó
2012. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!