Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én fiatalabb vagyok, Ő idősebb...

Én fiatalabb vagyok, Ő idősebb mindig mégis én tartom csak észben, hogy létezik? és gondolok rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem probléma, csak mostanában jöttem rá, hogy igazából én akárhova megyek kirándulni, mindig eszembe vannak tesóim, mégis egyik tesóm folyton elfelejt. Pedig más kap tőle, pl: anyu, másik tesóm, engem valahogy elfelejtenek. Mintha nem léteznék.


Nem esik szarul, mert megszoktam, csak fura, hogy nekem létezik mint TESÓ, neki nem létezek, hogy HUGOM.


Miért ilyen fura velem?


2012. szept. 9. 19:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Másik tesómtól mindig kapok valamit,elég drága dolgot is, bár a lényeg nem is ez, de legalább gondol rám:)
2012. szept. 9. 19:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.


Magam is így vagyok.

Nekem van egy másfél évvel fiatalabb húgom, és egy 9.évvel idősebb bátyám.

Évek óta nem láttam őket, fel sem hívnak telefonon, de még csak emailt sem küldenek, pedig nem bántottam őket. a szüleink halála óta az egész család felbomlott.


Keresztem a lehetőséget, de nem válaszoltak.


Zsömle/lány

2012. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet olyan a tesód, mint én voltam. Gyerekkorom óta depressziós voltam, ne kérdezd mitől. A lényeg, hogy kb 21-22 éves koromig annyira beszűkült világban éltem, hogy nem regisztráltam magam körül az embereket, családot sem, barátaim voltak, de senkit nem tudtam magamhoz közel engedni. Pedig nem drogoztam, nem ittam, nem cigiztem, és nem is pasiztam. Szerencsére pár éve elkezdett kitágulni a világ számomra, lassan, de biztosan és már törődöm az emberekkel magam körül, meglátom az ő szükségleteiket is, szeretek velük lenni, beszélgetni. Azt bánom, hogy ez a változás csak nemrég következett be, de jobb később, mint soha :)
2012. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm első.Sajnálom:( A szüleid halálát is, meg,hogy megromlott a kapcsolatotok
2012. szept. 9. 20:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm, tesómnak nem ez a baja, barátnője van, anyunak drága ajándékok,másik bátyjámnak drága ajándékok, engem meg elfelejt, egyszerűen csak engem. Senki mást, apukánk már nem él:(.
2012. szept. 9. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Kitalálom,te vagy a középső?
2012. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legkisebb:) Van 2 bátyjám. De most mondták tesóm sem kapott semmit, na pedig Ő is mindig vesz neki, nem tudom. Amióta van barátnője nincs eszébe senki.
2012. szept. 9. 21:52
 8/10 A kérdező kommentje:
=) egyébként nem is zavar már, főleg így, ezek szerint most nem velem volt a baj, egyszerűen csak ilyen mióta lett az életébe egy lány.
2012. szept. 9. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a helyzet, hogy nem elfelejt csak nincs ötlete hogy neked mit vegyen. Mivel a másik tesód fiú ezért biztos könnyebben kitalálja hogy ő mire vágyik mert valószínű hasonló dolgokra mint ő. De mivel te lány vagy, így lehet veled nem tud mit kezdeni ajándék szempontból. Anyudnak meg ugye megint csak ki tud találni valamit.
2012. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a testvéri szeretetet nem ajándékban mérik.
2013. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!