Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem 10év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem 10év korkülönbséggel? Hány éves kortól elfogadható, ha a fiú 10 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik! :)

Szerintem 18-19 éves kortól nem gáz.

2012. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik,de csak 17-18tól addig ugyanis még nincsenek túl mély érzelmek így igazán amit éreznek az gyermeki fellángolás.(18)-19-20tól elfogadható
2012. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:
100%

miért ne létezne? tudok párokat, kapaszkodj, 35 éves korkülönbséggel is, és több, mint 25 éve jöttek össze.


szerintem ha már a felnőttkort mind a ketten elérték, nem gáz. (jó, azért a nagyon extrém dolgokat azért én sem tartom normálisnak/szerelemnek - pl. 20 éves lány, 80 éves férfi.)

2012. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem kor függvénye.Én azt mondom,20-tól felfelé nem gáz.Ott megvan az érettség megfelelő szintje jobb esetben,lehet beszélni közös célokról,közös jövőről,nem akkora a generációs szakadék.Egy 15-16 éves lánynak még bőven élnie kell,nem lekötni magát.
2012. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális a 10 év, nekem 2 komoly kapcsolatomban is ennyi volt a különbség, de még így is érettebb voltam bizonyos dolgokban...
2012. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem 20-21 éves kortól.Az alapján mondom,hogy én abban a korban rengeteget változtam.Nem intelligencia terén,hanem akkor kezdtem kapsigálni,hogy mit akarok az életben és önállósodni.
2012. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!