Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy a lányok tartanak esetleg félnek a pár évvel idősebb férfias, felnőttes pasiktól?

Figyelt kérdés

Férfiaknál gyakran előfordul, hogy a bombázóktól tartanak (vagy esetleg összejönnének de félnek, hogy a lány bármikor kidobhatja őket) vajon ez visszafelé is igaz?


Mert van olyan ismerősöm aki velem egyidős, de sokkal éretlenebb, hozzám képest cingár , de mégis rendszeresen együtt van szép lányokkal, gyakran van kapcsolata.

Ezzel szemben én ha olyan kaliberű (és korú) nőknél próbálkozom rendre visszautasítanak. Pedig külsőre (arcberendezés,testalkat,öltözködés) pozitívak a visszajelzések.


17/F


2011. jan. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden Létezik. Ilyen-olyan van. De az eddig szerintem nálad mondjuk 3 lehet. Próbálkozz tovább! Lesz olyan, akivel összejössz. Lehet, hogy idősebbekkel is megpróbálhatnád. Nekem ment. ;-)
2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányok is élnek a túl jó pasiktól, pont azért mert túl jól néznek ki és sokaknak bejön, és az elején nem lehet tudni, hogy az illető mennyire trófea gyűjtő típus. Na meg azért az is számít, hogy mennyi ész és értelem szorult a csinos fejébe.
2011. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:
Plusz kiegészíteném az előző válaszokat azzal, hogy a lányoknak is sok esetben a csipája nagy. Flörtöl, kacérkodik, riheg-röhög stb. aztán mikor komolyra fordulna a dolog, akkor hirtelen riadt kismacskaként rohan elbújni a sarokba. Mert ugye egy komoly férfi, egy komoly szándék, felelősség már nem fér bele nekik, csak a szájuk jár, komolytalanok és éretlenek. Jó esetben idővel kinövik.
2011. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"De az eddig szerintem nálad mondjuk 3 lehet"


Ezt most nem értem, elmagyaráznád, kérlek?

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 13. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én valamiért, nem tudom miért, nem tudnék nálam idősebb sráccal összejönni. De most mégis megpróbálom. :D Kíváncsi vagyok, mennyiben lesz más :/ :D

18L

2011. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!