Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok igaz a...

Mik a tapasztalataitok igaz a mondas? Kutyabol nem lesz szalonna? Mit tennel? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Aki egyszer "eldobott" vki masert akit nem is szeretett es megis csalta veled ... majd beadtad az unalmast. Mert a masik megis tobbet ert. Mire tullepnel szakit vele (miattad) es aztan azt mondja szeret veled akarja leelni az eletet. Tanult a hibajabol, soha nem tenne

ilyet megegyszer stb... Te megprobalsz hinni ujra bizni mert nagyon szereted.... Telik mulik az ido elroppen fel ev... Igazabol okot nem ad a ketelkedesre de nem tudsz felejteni. Allando felelembe vagy... Mivan ha ujra megteszi? Szereted nagyon de nem tudsz mar hinni... Mit tennel? Tovabb lepnel?


2012. szept. 10. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez itt hal meg.Nálam legalábbis. Ha valaki kijátsza a bizalmam akkor utána azt lehetetlen újra kiépíteni...szerintem ez ennyi
2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mit tennel? Tovabb lepnel?"


mint a szél...

2012. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz bízni, akkor ennek semmi értelme így. Ki akarná a fél vagy az egész életét kételkedve, félve leélni?

Konkrétan az esetedre: nem vagyok haragtartó típus, de a párod annyit pingpongozott már köztetek, hogy én eleve nem mertem volna újrakezdeni vele.

2012. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akinek van tartása, vagy nem kapcsolatfüggő, az gondolkodás nélkül lép.
2012. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez kaputt lenne.
2012. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kolbászból nem lesz kerítés.5
2012. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Catz ***** válasza:
Nálam pont ez a helyzet, közben állandán hülyének nézett. Ma küldtül el egymást melegebb éghajlatra :D :D
2012. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!