Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan értelmeznétek ezt?

Ti hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap este a férjem azt mondta,hogy a volt női mind SOKKAL szebbek voltak,mint én de a kisujjamba több értelem szorult,mint beléjük összesen. Én nem igazán tudom eldönteni,hogy ezt bóknak vagy inkább sértésnek szánta. Ha nektek ilyet mondana a párotok,Ti minek értelmeznétek? Férfiak,ha ilyet mondanátok a feleségeteknek,minek szánnátok?

Szeretném leszögezni,hogy emiatt nem fogok elválni,nem hisztizek és még a férjemnek se fogom felhozni,csak érdekelne,hogy számotokra ez a mondat mit jelentene?


2012. szept. 11. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Nem a szépség a fontos,hanem a belső értékek. Ezt becsüli benned a férjed is,még ha kissé bután is fejezte ki magát.
2012. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő bóknak szánta, de amilyen én vagyok, sértésnek venném.

23N

2012. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bóknak szánta volna... csak kicsit sután sikerült és nyilván eszébe sem jutott,hogy ennek van egy másik jelentése is ami a hiúságunknak nem túl kedvező... Ezen azért ne akadj ki,szerintem ő nem akart semmi rosszat,azt akarta volna érzékeltetni ,hogy téged többre tart az életében szereplő korábbi barátnőitől.
2012. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan "ronda és finom" hatású. Egyrészről bóknak venném, másrészről meg rosszul esne. Sőt, arra gondolnék, hogy lusta volt kivárni míg talál egy szépet és okosat. Viszont inkább őt kérdezném, mert láthatóan túlagyalnám a dolgot.
2012. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit túl agyalni, végtelenül egyszerűen fogalmazott a férjed. :) Bóknak szánta, ez csak természetes, nem is gondolkodott el azon, hogy ez végeredményben azért rosszul is eshet, egy nőnek meg főleg. A lényeg, hogy nálad szebb barátnői voltak, de te az összesnél többet érsz, mert hiába voltak szépek, egyik sem kellett neki igazán, mert értéktelen, buta nők voltak.
2012. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bóknak szánta, magyarul rohadtul nem érti a női logikát
2012. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem függ attól, hogy milyen témában jött elő ez. Egyértelműen csak ennyiből nem lehet eldönteni szerintem, hogy sértésnek akarta odavetni, csak enyhítésként hozzátette, hogy... Avagy gy tök őszinte beszélgetés során próbált bókolni, csak kicsit vacakul fogalmazott. Kicsit rosszul esne, hogy kiemeli, hogy SOKKAL szebben voltak az exei, de örülnék, hogy értékeli a belsőmet és számára ez a fontos, nem az hogy két percenként frissítsem a sminkemet, hogy kinézzek valahogy.
2012. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én nem igazán tudom eldönteni,hogy ezt bóknak vagy inkább sértésnek szánta"


Az az igazság hogy ebben a kijelentésben volt egy durva megbántás is és egy erős bók is.Tehát nem bánná ha szebb lennél de legalább nagyon értelmes vagy ő szerinte

2012. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ismered az előző barátnőit látásból?

én úgy gondolom h nagyon szépnek talál téged is, és arra gondolt hogy az előző barátnői talán azok a tipikus modell-cicababák voltak, akiknek CSAK a szépség jutott.

2012. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!