Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezt hogy értelmeznétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értelmeznétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Itt az ideje, hogy személyisége árnyoldalaival is szembenézzen. Félelmeit felszínre kell hozni, nevén nevezni és feloldani azokat. Milyen félelmei vannak? Mitől fél a legjobban? Félelemből hajlamosak vagyunk elrejteni igazi arcunkat és az éppen szükséges álarcot felvenni.

Ha tisztázta magában a félelmeit, XY-al is tisztába fog jönni.


Köszönöm aki segít.


2010. okt. 30. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy old meg a problémáid és ne söpörd a szőnyeg alá azzal, hogy felveszel egy álarcot, ami valójában nem te vagy, nem a te gondolatod és akarataid tükrözik.
2010. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy semmitérő jóslás lehet, amiért talán fizettél is. Bárkire ráhúzható. Csak általánosságokat tartalmaz. Hibája, árnyoldala mindenkinek van. Félelmei is. Az utolsó mondat az meg egyenesen semmitérő. Ez olyan unisex jóslás. Még arra sem vesz fáradtságot, hogy legalább azt tisztázza, nőnek beszél e avagy férfinak.
2010. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem fizettem érte.

A nevet pedig én XY-oztam ki nem akartam a nevét kiírni.

Igazából ezt a tisztába fog jönni mondatot nem értem...

Mit jelenthet...??

2010. okt. 30. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nem névre szólóan jósolt? Ügyi jós. Az utolsó mondat azt jelenti, ha feldolgozod a vele kapcsolatos, vagy egyéb félelmeidet, akkor megoldódik a problémád a Kovács Béla irányában is. Azonnal meglátod az igazságot, amit eddig a félelmed takart el előled. Ha leírod a konkrét helyzetet, én megírom neked a legvalószínűbb igazságot.
2010. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fogalmazva ennyit jelent: ha megoldod a problémáidat, akkor a problémáid meg lesznek oldva.

Nagyon értelmes és mélyreható tanács, sok újat tudtunk meg belőle.

2010. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondok egy hülye példát:

Én félek pl. a pókoktól. ha ezt nem látom be magamnak akkor továbbra is félni fogok...viszont ha bevallom magamnak,hogy igen,nekem pókfóbiám van,és megpróbálok ellene tenni valamit,akkor nem fogok félni tőle és rendbejönnek a dolgaim XY-vel aki pókot tart otthon. Na most a pók helyére tegyél mondjuuk...tulajdonságodat. Lehet hogy te túl féltékeny vagy... vagy valami ilyesmi. és ha ezt bevallod magadnak és próbálsz ellene tenni,akkor XY-vel újra rendbejönnek a dolgok. Én így gondolom. (:

2010. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!