Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan értelmeznétek?...

Ezt hogyan értelmeznétek? "anyósjelölt" megmondta.

Figyelt kérdés

A párom és én több mint 3 éve vagyunk együtt. Kb úgy élünk mint egy jó házaspár, habár még egyetemisták vagyunk (jelenleg távkapcsolat). Múlt héten a párom nálam volt, nem volt pénze, így én álltam a legtöbb részét a kiadásoknak (utazás, kaja stb). Úgy vagyunk vele, hogy mikor kinek van az ad, ebből sosem volt probléma, nekünk ez teljesen természetes...Mikor hazaértünk szombaton "anyósnak" egyből volt egy megjegyzése, hogy "élősködött" rajtam a párom. ezen nagyon kiakadtam. egyáltalán hogy mondhat ilyent? 3 év után...

meg nemrég én voltam velük két hetet úgy, hogy mindent ők fizettek, akkor ezek szerint én is "élősködtem"?

Vagy oda nem hat a dolog csak visszafele? Miért baj ha néha én is állok valamit? Vagy igazából az is baj ha ők fizetnek csak nem mondják? (mikor arra kerül sor nagyon előzékenyek, kedvesek...)

Igazából nem szidni akarom őket,mert igazán rendesek hozzám mindig, csak valahogy nem tetszett ez a kijelentés:-S

21-L


2010. szept. 6. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszett ez a kijelentes, akkor tedd szova! Hogy bizony az nem volt eloskodes a fia reszerol, meg ok is fizettek tobb mindent mig naluk voltal. Kerdezd meg teged is eloskodonek tekintettek? Ezt meg kell beszelni.
2010. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem voltam ott mikor mondta...csak a páromnak tette szóvá...csak mi ugy-e mindent megbeszélünk...így jutott hozzám az infó...


köszi

2010. szept. 6. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Akkor valszínű, hogy a hátad mögött meg Te élősködsz fordított esetben. Ezek ilyenek! Enyémek is ilyenek. Megy a kedveskedés, kínálgatás, aztán a hátam mögött megvitatják, milyen szar anya vagyok és ők sokkal jobban féltik a gyereket, tehát ők a janik.

Dícsérnek, hogy milyen jól tanulok, a hátam mögött: milyen szar egyetem lehet, ha itt ez évfolyamelső tud lenni gyerek mellett.

Szal fel a fejjel!

Aztán lehet, hogy ők abban a világban élnek, mikor a férfi a gavallér, nem?!

2010. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj, ne vegyetek már mindent úgy a szívetekre! Amit az anyós mond, az szentírás??? Mondjon amit akar, eresszétek el a fületek mellett a kínos, bántó megjegyzéseket. Egyszer vagytok fiatalok! Mivel akarjátok tölteni a rövid fiatalkort? Annak az elemzésével hogy az anyós mikor mit mondott? Vagy Inkább a szerelemmel? :)
2010. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi.

Szép tőle, hogy úgy érzi (és nem örül neki). hogy ne élősködjön a fia senkin... Ugyanis a férfinak illik a régi neveltetés szerint fizetni lehetőleg mindent, igy én megértem, ha nem esik jól az anyukájának, hogy pénz nélkül megy hozzád és neked kell fizetni mindent.

Mivel még nem vagytok házasok, a régi illem szerint ilyet nem csinálunk.

Őt még máshogy nevelték, mint téged, ebben semmi rosszindulat nem volt szerintem.

2010. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Én nem akarom sem szidni sem semmi...mert tényleg nagyszerű emberek a szülei a páromnak...

épp ezért nem esett jól a beszólás, mert nem ezt vártam:-S

valahogy ez fura nekem...

olyan ember vagyok, aki a szívére vesz mindent és megfelelni is szeretek azoknak akik fontosak nekem. ezért döntő, hogy mi áll a kijelentés mögött...:-S

2010. szept. 6. 21:43
 7/13 A kérdező kommentje:

21:41

ebben is látok valamit....

2010. szept. 6. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeritem úgy érzi, hogy te gondoskodsz a fiáról helyette és ez biztos nehéz neki.
2010. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21:41-gyel egyetértek.
2010. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell túlreagálni! Nyilván "szégyelli" a dolgot! Nincs ebben semmi! Az én anyósom is szokott néha olyanokat mondani, hogy a férjem miért nem segít ebben meg abban (pedig mindenben segít, csak anyós ezt nem látja), és van, hogy előttem szól rá, hogy kisfiam tessék többet segíteni. Ilyenkor elmagyarázom, hogy igenis szokott segíteni, csak most pont kifogta anyuka azt az egy alkalmat a 10-ből, amikor nem annyira. De többet nem is mondom, továbblépek.
2010. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!