Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak minket, hogy...

Miért bántanak minket, hogy hazaköltöztünk? Ha meg nem tesszük, az lenne a baj!

Figyelt kérdés

Férjemmel külföldön ismerkedtem meg, én 12 ő 15 évet éltünk kint.

Most hazajöttünk, mert 7 évesek a fiaink és szerettük volna, ha itt kezdik az iskolát.


Mind a kettőnknek jó fizetése van, eléggé "megszedtük" magunkat.

Az én anyukám sajnos beteg, nem szeretném másra bízni az ellátását.


Mindenünk megvan itthon is, ami kint megvolt.


Miért szólnak meg?


2012. szept. 11. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kik szólnak meg? És ki nem sz*rja le mások véleményét, ha nektek így jó?
2012. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődjetek a rosszalló véleményekkel.
2012. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy ti jól érezzétek magatokat! Hogyha ez így van, akkor meg kit érdekel mások véleménye?

Lehet hogy irigyek, vagy kárörvendőek, úgy gondolják azért jöttetek haza, mert "nem jött be" a külföldi élet. Nem tudhatjuk, a lényeg hogy tök fölösleges ezzel foglalkozni, a ti dolgotok!

2012. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ne érdekeljen mások véleménye. Megdolgoztatok azért, amitek van.

Én a helyedben magasról tennék az irigykedő beszólogatókra.

Egyébként kik szólnak meg?

2012. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán mert irigyek.


Vagy nem tudom.

Neked mi számit megszólásnak?

Egyeseknek már az is az,ha megkérdezik tőlük,hogy "Miért jöttetek haza,ha ott jó volt minden,minek kell ebbe a sz.r országba visszajönni?"

Valami ilyesmit mondanak, vagy ennél durvábbat?


Egyébként meg ne törődj velük.

2012. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem! Miért szólnak meg? Isten hozott benneteket, jó, hogy hazajöttetek!
2012. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemrég azért írt ide egy srác, mert felvették a SOTE-ra és ezért már nem köszönnek neki a faluban. EZ a vegytiszta irigység! Azt tanácsoltam neki, hogy minél előbb költözzön olyan helyre, ahol nem ciki ha az ember tud valami, vagy ha tanul! Nektek is ezt mondom, csak költözés nélkül. Nem kell foglalkozni azokkal akik erre nem érdemesek, akik lehúznak, mert az ő életükben semmi sem történt úgy, ahogy szerették volna. Ha viszont olyan emberrel találkoznak akinek ez sikerült, olyan irigyek lesznek, amit még elképzelni is nehéz!
2012. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Irígység
2012. szept. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából két megjegyzést kaptunk: az egyik, hogy mekkora lúzerek vagyunk, ő mindig tudta hogy nem visszük semmire.

A másik, ami érzékenyebben érintett, hogy tönkretettük a gyerekeink életét :-(


A rokonok, nagyon közeli barátok nem csodálkoznak, ők tudták hogy így tervezzük. Inkább a tágabb baráti, ismeretségi kör kérdezi hogy miért, amiben nincs is semmi bántó. Elmondjuk hogy miért és kész.

2012. szept. 12. 07:22
 10/10 anonim ***** válasza:

A ti dolgotok, hogy hol akarjátok felnevelni a fiúkat. Az pedig a legemberibb dolog, hogy az ember hazajön a beteg szüleihez.

Tuti olyan mondja aki meg se próbálta kint.

2012. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!