Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a drága anyós-após...

Szerintetek a drága anyós-após pajtás most ezt mi a fenéért csinálja?

Figyelt kérdés

Három évet laktunk anyósomék egy 120 nmes házban. Ott lakik a lánya,annak férje,és az 5 éves gyerek is. Aztán megszületett másfél éve a kisfiunk, s úgy gondoltuk,itt az ideje lelépni, saját életet kezdeni. Eljöttünk albérletbe,s tök szuperül vagyunk. Nincsenek olyan veszekedések,mint akkor mikor ott laktunk, sokkal nyugodtabb a férjem is és én is. Mikor jön az anyós pajtás, vigyorog,tök kedves, jópofizik, beszélget meg ilyenek. Egyik nap reggel a boltban összefutottam a volt szomszéddal, s elmondta, h miért kellett ezt csinálni?- kérdem mit?- hát h tök szemetek voltunk,mert ott hagytuk őket a szrban,meg cska miattam jöttünk el,mert teljesen kihisztiztem a költözést,holott a férjem nem akart jönni,de muszáj volt neki,mert hárpiáskodtam,meg ilyenek. S hogy mit képzelek,majd éhen halunk,mert nincs egy büdös vasunk sem.- mondom ok, de ezt honnan vesz???-Hát mondta anyósod,meg apósod is! Meg már a sógornőd is pedzegette.

Nos tisztában vagyok vele,hogy nem szeretnek,de miért kell ezt csinálni? Még aznap este átmentünk,csak úgy, s egyszer csak apósom nekiállt a férjemnek,ordítozott vele, lehordta minden szemétládának,sz*r alaknak meg ilyeneknek, én meg ki álltam mellette, mire megkaptam,h egy büdös k*rva vagyok, mert szétszakítottam a "családot". "Anyukám takarodj a büdös francba,nekem itt ne pofázz,majd éhen döglötök,mert én egy büdös vasat nem adok!"-nos,erre csak annyit mondtam, : Egyrészt soha a büdös életbe nem kértünk egy vasat sem, mert nem vagyunk ráutalva, másrészt ha rá lennénk se kérnénk, harmadrészt meg pont magától? Mikor 30 éve eltartatja magát a feleségével...?- pár napra rá átjött anyósom, h jajj így sajnálja a történteket,jajj úgy sajnálja a történteket. Mondom ok, de ezt nem értem miért kellett,s ne nekem magyarázkodjon,mert a fia akit soha nem láttam sírni,aznap majdnem sírógörcsben tört ki, h h lehet ilyen a családja? Na elment, másnap hívott a sógorom, férjem öccse h beszélt az anyjával,s mondta neki anyós pajtás telefonba, h minden az én hibám,h gondoltam,h elköltözünk? Mit képzelünk magunkról, h fiatalon,családdal saját életet akarunk??????????????-s hozzátette, h soha a büdös életben nem akar akkor minket többet látni...

Most akkor mondjam azt, átjött még aznap és ment itt a jó pofi?? Miért kell ezt csinálnia?


2012. szept. 12. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Megbánta, és felmérte, hogy ha tényleg nem látná a fiát, akkor megszakadna a szíve, inkább megjuhászkodott. De te meg szerintem ne fordítsd soha a férjed az anyósod ellen, mert neked hogy esne, ha a férjed kerülne ilyen helyzetbe anyukáddal. Neki ugyanúgy az anyukája, mint neked a tiéd, még akkor is ha ő a gonosz keleti boszorkány.
2012. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az életbe többet oda be nem tenném a lábam...:S
2012. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

első!

Te mi fenét írsz? Ki fordítja ellene? Az anyós gyagyás viselkedése miatt fordulnak ellene.

2012. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nevem-senki ***** válasza:
100%
Mekkora tetvek! Az ilyenek szót sem érdemelnek. Hagyd a fenébe őket!
2012. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kisértetiesen ismerős csak nálunk több a rossz benne...egy a szerencse...hogy mi nem költöztünk velük össze, pedig tervbe volt..áldom az eget, hogy már akkor kiderült, milyenek...mi is éhen döglünk és különben sem tudjuk eltartani magunkat....aha...hát ők lognak két havi lakbérrel nem mi........és ők kunyerálnak völegényem mamájától pénzt, mert ki kell fizetni a számlát...no mindegy...persze én vagyok a legrosszabb, mert a páromat az orránál fogva vezetem és át fogom verni és különben is....gyülölöm őket...nem vicc...pedig életemben nem volt olyan, hogy a párom szülője nem hogy ne birt volna...mindig imádtak...mostanáig....ezvan!

24L

2012. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Te helyedbe szóba nem állnék velük!Férjed nyugodtan látogathatja őket,de te ne légy rájuk kiváncsi.Közös a lakás?MErt akkor oda sem engedném őket.Mindennek van határa.
2012. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem szólnék többé hozzájuk, ha jönnének, nem nyitnék ajtót, akkor sem, ha igazán megbánják bűneiket.
2012. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Első! Én egy szóval nem írtam, h ellenük fordítom a férjem....

Ötös! Hát ez lett a mi sorsunk,úgy látszik... :( velem se volt gondja eddig senkinek...

És többiek :) soha többé nem megyek,az tuti

2012. szept. 12. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ne bánkódj....feltételezem van szerető családod és a párod is melletted áll...kell ennél több? nem...persze jobb lenne, ha nem igy lenne, de hát ez van...én már nem idegeskedek rajta....

24L

2012. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahogy mondod;van egy szerető gyönyörű családom,s igen, végeredményben nem kell több. Mi el vagyunk hárman, aztán kész :)
2012. szept. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!