Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak? 14/L

Hogy mondjam el anyukámnak? 14/L

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el anyukámnak hogy cigiztem? Nagyon szégyenlem, és soha nem jönne rá ha nem mondom el.. de mégis úgy érzem hogy tudnia kell mert az anyukám. Van az iskolában két menő lány, akikkel már nagyon régóta össze szeretnék barátkozni.. egy jó pár hete kihívtak, ki is mentem, és döbbenten láttam hogy cigiznek 14 éves léttükre. Megkínáltak engem is.. mondtam hogy nem cigizek de azt mondták próbáljam ki. Szívtam belőle 2-3-at. Azóta semmi.. aztán ma egyik barátnőmmel jöttem haza, és hát a mai nap a suliban eléggé kikészített.. tudom hogy nem jól tettem, de ahogy kikísértem az állomásra, megkínált, és majdnem elszívtam egy felet. Egészet még sosem fogadtam el! Mégis szeretném anyának elmondani. Szerintetek haragudni fog? Elmondjam, vagy inkább ne? Sohasem tudnék rászokni, már a szagától rosszul vagyok.. csak hát ha megkínálnak akkor elfogadom... (nem egy egészet, csak pár slukkot, vagy hogy is hívják:s)
2012. szept. 12. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"már a szagától rosszul vagyok.. csak hát ha megkínálnak akkor elfogadom... "


Ez a nap ellentmondása.


Nekem nem az fájna, hogy cigizel, hanem hogy annyira gyenge jellem vagy, hogy pár "menő" csaj kedvéért ezt csinálod.

2012. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a kedvükért csinálom.. megpróbáltam, és nem mondom hogy rossz volt! De nem is szoktam rá... Az a nap ellentmondása pedig valahogy így néz ki: mikor keresztanyukám cigizik a teraszon, akkor azonnal leküldöm hogy ne érezzem.. de ha megkínálnak akkor elfogadom, elvégre akkor nem érzem azt a szagot!:)
2012. szept. 12. 14:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én így cigiztem, mint te: csak eleinte néhányszor, utána egyre többször. 16 évesen bevallottam, akkor már mindegy volt, nagyon nem örültek, azóta is erős dohányos vagyok, 23 múltam.


Talán ha korábban bevallottam volna, akkor még hatott volna a fegyelmezés, hogy ne csináljam, szóval én a helyedben elmondanám.

2012. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én így kezdeném:

-Anya,te cigiztél valaha?

A választól függően folytatnám a beszélgetést,és elmondanám neki,a történetet.Biztosan le fog beszélni arról,hogy a továbbiakban is elfogadd,ha kínálnak.Most már legalább mondhatod,hogy kipróbáltad,de neked nem jött be.Erre már nem lehet a vagány csajoknak sem rossz szavuk:)

2012. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rá akarsz szokni? Ha nem, akkor nem fogadod el. Ilyen egyszerű. Legyen már egy kicsit erősebb a jellemed, 14 éves vagy!
2012. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan nem esik neked jól a cigi, ami nem is baj! Akkor viszont ne kényszerítsd azért magadra, mert a többi marha azt szívja! Az az ő bajuk, az ő dolguk. Hidd el, egy nap még örülni fogsz, hogy most tudtál nemet mondani. Nagyon sok felnőttől ezt hallom, hogy bár tizenévesen nem mentek volna a csorda után.

Anyukádnak, ha szeretnéd, mondd el. Nem tudom, milyen ő, dohányzik-e, hogy áll hozzá, megértő lenne-e, ha elmondanád, nagyon utálod a szagát, csak azért fogadtad el, mert nem akarod, hogy kinézzenek. (ami, mint már írtam: butaság)

2012. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem csinálom.. azokkal a lányokkal már nem is szoktam találkozni, pedig olyan szívesen lennék velük:( De mivel cigiznek nem vagyok velük, mert nagyjából tőlük tudnák rászokni.. Az a lány aki ma megkínált az osztálytársam, és ő lassan egy éve heti 1-2 szálat szív.. szerintem az még nem gáz, de én még ennyire sem csinálom!:) És hogyan mondjam el? Haragudni fog rám?
2012. szept. 12. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, a lányok megkínáltak cigivel a szünetben. Mi a véleményed? Szerinted baj lesz abból, ha kipróbálom?"


És NE FOGADD EL! nem leszel tőle menőbb, felnőttebb, viszont könnyű rászokni, és randa következményei lehetnek.

2012. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De, a heti egy-két szál is gáz, mert azzal kezdődik... Mondd el, és kérj segítséget anyukádtól, érezze, hogy bízol benne és szükséged van a tanácsaira.
2012. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
hülyeség... gyerekes... senkit se érdekel hogy szívtál pár slukkot.. felejtsd el..
2012. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!