Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak anyukámnak vagy...

Szóljak anyukámnak vagy inkább az uj mamának mondjam meg a magamét?

Figyelt kérdés

Anyukámnak 5 éve van egy élettársa,végül is jófej pasi,nincs vele gondom. Jobban mondva eddig nem volt. Esküvőt terveznek anyámmal és a minap halottam amikor az " új mamám" azt mondta hogy jó hogy végre elveszed ezt a nőt akkor legalább a amit felmondtak hiteled kifizeti,meg a tartozásod a telefonos üzletnek,ugyis végrehajtó fenyeget már.

Azért játszotta eddig a jófejt h anyámat lehuzza? Anyukám nagyin jól keres,a pasi meg csak minimálbért keresett eddig,de most melója nincs. Az 5 év alatt többször volt munkanélküli,anyukám szívesen adott neki nálunk enni,meg minden,meg néha kölcsön is. Ilyen 1-2 ezret vissza se szokott tőle kérni.

16/L


2012. jan. 14. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyádnak mondd el, hogy mit hallottál.

Másik lehetőség: Hogy járj nyitott füllel és legközelebb vedd fel mobiltelefonra a beszélgetést, hogy anyukád jobban elhiggye. Tapasztalat, hogy ilyenkor a nők szeme előtt rózsaszín szemüveg van és a saját gyereküknek nem hisznek. Aztán pedig jól pofára esnek. (én is anyuka vagyok és nem hittem a gyermekemnek, de szerencsére még időben észbe kaptam)

2012. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
* nem hisznek helyett sem hisznek
2012. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak poénkodott?


Egyébként, ha biztos vagy benne, hogy totál komolyan értette a dolgot és majd szépen lehúzzák édesanyádat, akkor szólj neki és mondd el mit hallottál. Lehet az is célravezető, ha az új nagyiddal beszéled meg, de gondolj bele, ott lehet rosszul járnál. 1. mi van, ha azt mondja, hogy de csak poénból értette, közbe meg nem 2. letagadja az egészet és még te leszel a hibás.


Bár így látatlanba nem akarom elítélni az új nagyidat.

2012. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy én is felkapnám a vizet ennek hallatára... Talán Anyukádnak nem ártana tudni hogyan is vélekedik az "új mama" ...
2012. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Ne haragudj, de nem értem, ki az az "új mama"?
2012. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem látta h ott vagyok,azt hitte h az udvaron vagyok a kuytával. De be kellett mennem oisilni,és a wc-ből mindent halottam.

aZT SE LÁTTÁK H KIMENTEM

2012. jan. 14. 11:43
 7/14 A kérdező kommentje:
anyám pasijának az anyja az uj mama
2012. jan. 14. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj leesett az új nagymamád oké :), szerintem szólj Anyukádnak!
2012. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan próbálj bizonyítékot szerezni, anélkül szerintem nehezen győzheted meg anyukádat a dologról.
2012. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak hogy mit hallottál véletlenül
2012. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!