Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak?

Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és összejöttem egy férfivel, aki 27 éves. Szeretem és ő is engem, szóval nem ver át meg semmi. 2 hónapja tart a kapcsolatunk. Anyukámnak feltűnt, hogy sokkal boldogabb vagyok és rá is kérdezett hogy miért, de nem mertem neki elmondani, mert féltem hogy eltiltana a barátomtól.

Jó lenne elmondani neki, mert akkor nem kéne hazudoznom arról, hogy hol is vagyok kivel, miket csinálok, csak félek hogy anyunak nem lenne szimpatikus a kora miatt a barátom.

Amúgy egy rendes, kedves, udvarias és vicces srác :) Nincs vele semmilyen balhé.


Hogyan közöljem anyuval, hogy ne tiltson el tőle?


16/L


2012. márc. 16. 16:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
63%
hát én lehet nem mondanám meg:S
2012. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit pedofil a barátod....
2012. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Ha pedofilnak tartod, akkor nem vagy tisztában a szó jelentésével.
2012. márc. 16. 17:12
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Joggal féltene tőle,hisz egy 27 éves fiú, már nem csak arra gondol, hogy kézen fogva sétálgat veled. Ne lepődj meg, ha anyukád nem fog örülni a bejelentésednek.
2012. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
84%

Pedofil az a felnőtt, akinek szexuális vágyai támadnak egy gyerek iránt. 18 éves korodig gyerek vagy, csillagom. Nehogy azt mondd, hogy egy 27 éves férfi csak kézen fogva sétálgat veled a naplementében.

Nyilvánvalóan te is érzed, hogy nem normális ez a kapcsolat, különben már rég elmondtad volna anyukádnak.

2012. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
66%

szia!


Hogyha biztos vagy a barátodban, akkor mutasd be anyukádnak!


A húgom is 14 évesen ismerkedett meg a barátjával, és ő is 10 évvel volt idősebb. Nagyon sokáig (évekig) együtt voltak, semmi gáz nem volt, normális szerelem. A mostani párja (élettársa) is 10 évvel idősebb.

Van olyan, aki az idősebbeket szereti, meg az is igaz, hogy a szerelem nem nézi, hogy ki hány éves!


Úgyhogy hajrá!

2012. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
Ja és #5: A kapcsolatunk teljesen normális. Nem siettet, ameddig eljutottunk a testiségben az az én beleegyezésemmel történt. (Vagyis konkrétan ÉN akartam, nem ő siettetett.)
2012. márc. 16. 17:22
 8/75 anonim ***** válasza:
93%
én 26 éves lány vagyok,és szerintem is gáz h egy 16 éves csajszinak 27 éves a pasija!!anyukád helyében én lecsavarnám a pasi fejét...lehet te úgy érzed hogy szeret,és rendes srác,de egy rendes 27 éves srác nem áll le egy 16 éves csitrivel,már bocsi,csak ha máshogy nem tud nőt szerezni.és persze hogy kedves veled,dugni akar és egy ilyen fiatal és naív lányt könnyű ágyba vinni.tényleg nem bántani akarlak de nagyon vigyázz. a pasik értenek hozzá h azt mondják amit hallani akarsz!én a helyedben biztos egy korombelivel kezdenék. egy 27 éves felnőtt férfinek teljesen más az élete,mint neked.neked a legnagyobb bajod az lesz pár éven belül hogy melyik buliba mit vegyél fel,neki meg a gyerekvállalás,család alapítás,lakásvásárlás. ha nekünk nem hiszel akkor keress egy 25 feletti fiú barátot vagy rokont,és kérdezd meg tőle hogy ő mit gondol arról ha egy 27 éves pasinak 16 éves nője van.nem azért írjuk hogy csak dugni akar mert gonosz rosszindulatú nénik bácsik vagyunk,akik örömüket lelik benne hogy idegen embereket bánthatnak meg,hanem azért mert ez nem normális!!egy egészséges,normális,kiegyensúlyozott felnőtt férfinek nem egy kislány kell,mert te még az vagy,még akkor is ha már nem vagy szűz,nem tudod mi kell egy érett,felnőtt kapcsolatba.ha teszem azt megbetegszik az anyukája,és ápolni kell, elveszti a munkáját és nincs pénze lakbérre, tudna rád számítani és támaszkodni rád?nem!egy felnőtt kapcsolatban ilyenek vannak,te erre még nem vagy kész.lehet elhülyültök együtt meg neked imponál hogy látszólag ő érett és tudja hogy hogyan kell bánni egy nővel,de ez csak a felszín.tedd próbára,mondd meg neki nagyon határozottan hogy mondjuk te még egy évig tuti nem fekszel le vele,és várd ki mit mondd.lehet először azt mondja h oké nem gond,tud várni,de aztán két hét múlva hidd el rád fog mászni a kocsiban amikor visz haza.tapasztalatból beszélek,egy ilyen idős pasinak nem te kellesz.
2012. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem támogatnának... mert pár év elmegy, de azért mégis...


Előbb utóbb a rózsaszín köd elmúlik és meglátod, mibe vágtad a fejszédet.

Amiket itt olvasok és hallok is, az a véleményem, hogy egy 27 éves nem akar komoly kapcsolatot egy 16 évessel (de annyi meglepetés van már, szóval..).

Ha valóban komolyan gondolja, akkor tessék.. gondolom nem vele akarsz megörögedni, de remélem tisztában vagy azzal, hogy ennek a nagyközönség nem fog örülni.. például gondolj bele, kézen fogva sétáltok, simán hihetik, hogy az apád és mikor látják, hogy hopp nem is... na mindegy.


Sok sikert :)

2012. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

#11: Az elején (amikor összejöttünk) megmondtam neki, hogy nem fogok lefeküdni vele, amíg nem érzem azt hogy kész vagyok rá, ami évekbe is beletelhet. Elfogadta és tényleg nem mászott rám. Van nálunk egy olyan "szabály" hogy amit én megtehetek vele azt ő is megteheti velem. Ezt úgy értem, hogy kb. két hete orálisan kielégítettem, és utána ő is engem. De nem azért mert annyira nem bírt volna magával, hanem mert én akartam.


Szóval nem használ ki.

De amúgy igen is tudnám támogatni őt, ha nem is anyagilag érzelmileg mindenféleképpen.

2012. márc. 16. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!