Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél mikor egyértelmű ha...

A nőknél mikor egyértelmű ha nem akarnak semmit a férfitól de azt kimondani nem merik? Ez viselkedésben hogyan nyílvánul meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a nő nem ad egyértelmű jeleket és nem lehet eldönteni hogy akar e valamit vagy sem,mondhatni azt hogy semleges a másik írányában és ezért a férfi nem tudja eldönteni hogy most ez a nő valójában mit akarhat tőle..

már jó ideje beszélnek de a nő nem ad egyértelmű jeleket és a férfi nem mer úgy fléje közeledni,mert félő hogy esetleg elrisztja magától mert esetleg félre érti és lát bele a dolgogban mint ami valójában.Remélem érthető volt a kérdés nagyjából...


2012. szept. 12. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:

*

többet lát bele mint ami valójában..

2012. szept. 12. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Én közömbös szoktam lenni,mármint nem szeretem kimutatni az érzéseimet.Várom hogy a pasi lépjen.Én a helyedben próbálkoznék nála.Nem lehet tudni ő melyik csoportba tartozik biztosat csak akkor tudsz ha lépsz.
2012. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 20:55



Hát ő alapjáraton az a közömbös fajta,tehát ő az akinek csapni kell a szelet rndesen.De viszont nem tudom hogy megéri e,én szeretek küzdeni egy nőért nem arról van szó,csak már egyszer így befürödtem és jó nagyot koppantam.Szóval biztosra akarok menni ha lehet és ha nem muszáj akkor nem akarok koppanni ismét.

2012. szept. 12. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem keres téged, nem érdeklődik, semmitmondóan reagál arra, amit mondasz/írsz neki, nem szívből mosolyog. Feltételezem nem 14 évesek vagytok amúgy, hogy egy idő után ne lehessen közeledni felé és annyit kéne várj erre. Vagy bepróbálkozol vagy marad a vergődés. Ha a csaj ennyire fapi.na, hogy ennyit kelljen neki udvarolni, akkor dugja fel magának. De fölöslegesen meg ne pazarold az időd ilyenre.
2012. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bátraké a világ. Ha neki is tetszel, akkor nem fogod elriasztani az egyértelmű kezdeményezéssel. Ha nem vagy az esete, akkor meg legalább megtudod, hogy hányadán álltok. Teljesen felesleges plátóian rajongani valakiért. Tapasztalat.
2012. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Írtad, hogy szeretsz küzdeni egy nőért. Aki küzdeni szeret, az veszíteni is tud, nemcsak győzni.


Lépj egyértelműt, ne "jeleket" küldj.

Lehet a csaj azt se tudja, hogy tetszik neked.

Hívd el randizni.

Akkor egyből kiderül mi a helyzet.

2012. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy félsz attól, hogy többet lát bele ez a nő, mint ami. De most őszintén! Most akkor nem akarsz többet? :)


Egyébként én úgy szoktam a tudtukra adni, hogy nem érdeklődöm. Tehát volt már jó pár eset, hogy leveleztem valakivel, és egyszerűen csak válaszoltam neki, de nem kérdeztem tőle semmit. Idővel vette a lapot.

Nem akarok senkit sem megsérteni, ezért nem is fogok olyan dumákkal jönni, hogy "nem vagy az esetem". Ez egy szépített verziója a "szerintem csúnya vagy" gondolatnak. Próbálok kíméletesebb lenni. :D

2012. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosra menni? Mi abban az izgalmas? :) Mondj neki valami olyat, ami azért burkolt, de egyértelmű célzás, és nézd meg mit reagál, hogy reagál.
2012. szept. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na én olyan helyzetben vagyok mint a lány aki tetszik neked.

Én is tetszem egy srácnak, ő viszont - habár kedvelem- de nem akarok tőle semmit barátságon kívűl.

Én is közömbösen viselkedek: beszélgetek vele, de sose én megyek hozzá oda, sosem én írok neki először, mindig csak válaszolok. Van hogy " nem veszem észre", pedig a szemem sarkából látom jogy engem néz.

Kérdező szerinted szemét vagyok? Ebből te mit szűrnél le? Nem akarok odaállni elé és megmondani a magamét mert ilyesmiről sosem beszéltünk. És nem akarom h később kínos legyen.

2012. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!