Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te leszólnád a gyereked, ha...

Te leszólnád a gyereked, ha úszásoktatásra, vagy nyelvtanfolyamra költené a pénzét?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 16:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
jogsit jövőre tervezem
2012. szept. 13. 16:45
 22/26 ava87 ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy értelmes dologra költi a pénzét. Mondjuk az is igaz, hogy anyukám nekem is tett megjegyzést rá, amikor ebbe vagy abba belefogtam, de ez csak csipkelődés volt, meg én akkor már felnőtt voltam, és kb. a hatodik nyelvet kezdtem el nagy lelkesen tanulni (ehhez képest még most is csak angolul tudok tisztességesen). Szóval a megjegyzés csak annak szólt, hogy már megint elkezdek valamit, amit nagy valószínűséggel pár hét után megunok. Nem lehet, hogy nálad is ilyesmiről van szó?
2012. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nem,nekem az úszás és a nyelvtanfolyam is régi álmom volt,csak anyagi okok miatt nem mehettem
2012. szept. 13. 17:12
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem, örülnék, hogy nem olyan motiválatlan mint én voltam. Támogatnám.
2012. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutna, sőt: támogatnám és bíztatnám.


Akik leszólnak téged és bántanak miatta, azok azért teszik, mert nem tetszik neki az, hogy te TUDÁSRA váltod a pénzed és nem a fogyasztói társadalmat erősíted ezerrel. Irigyek és valószínűleg megvetik a tudást, tehát nagy valószínűséggel buták is. Valamint kontrolláló emberek, és a saját "értékrendjüket" akarják rád erőltetni.


Nem szabad a véleményükkel törődni, ha legközelebb újra bántaka emiatt, azonnal állj ki magadért és tedd őket helyre: törődjenek a maguk dolgával! Amit megtanulsz, az a tied, azt soha el nem vehetik tőled, csak az életeddel együtt. Amit megtanulsz, azzal csak gazdagabb leszel, több lábon állsz, és jobb lehetőséged lesznek az életedben. Soha nem tudhatod, hogy mikor mentui meg az életedet az úszástudás, és mikor lesz szükséged arra, hogy egy másik nyelven boldogulj.


Csináld csak! És légy büszke magadra, én az vagyok rád! Bár volna több ilyen okos gondolkodású fiatal is.

2012. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én meg mindig korcsolyázni akartam menni és engem sem támogattak benne. Egyszer otthon volt nagybátyám és adott egy rakat pénzt hogy vegyek bérletet. Olyan boldog voltam :)

Hát nem nekik kell szeretni amit csinálsz. Arra költöd amire akarod, ha már nálad van a pénz. Nem?

2012. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!