Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az alkalmazkodni...

Mit kezdjek az alkalmazkodni képtelen anyámmal?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, én 17/f vagyok húgom 12/l és 2 szobás lakásba anyámmal és nagymamámmal kell éljek. Nagymamám mellet kell aludjak esténként, mert nincs más hol. Anyám meg a húgom mellet. Anyám nem képes alkalmazkodni, állandóan éjszakázik, gépel és cigarettázik és kötekedésnek veszi ha meg kérjük ne tegye. Délutánonként alszik tehát 3-an a másik szobába gubbasztunk mert őfelsége alszik. Délben dolgozik, délután meg itthon dolgozik és nem normális, elvárná, hogy eltűnjünk, na de hova? Nem képes felfogni agyilag, hogy nem lehet saját szobája mert nincs pénzünk lakásra és kész.
2012. szept. 16. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megoldható esetleg költözz te egy szobába a hugoddal és anyukád nagyid a másik szobába. Nem tudom mekkora szobák, de egy szekrénnyel,polccal, vagy függönnyel esetleg le lehet választani mindenkinek egy kis kuckót.
2012. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anyám nem akar a nyakára egy öregasszonyt :(
2012. szept. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!