Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkiért nem hagynátok el a...

Senkiért nem hagynátok el a házastársatok? Minden körülmnyek közt hűségesek maradnátok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan.

Engem csaltak mar meg, jo tanulopenz volt az mindkettonknek.

Szemely szerint azt az elvet vallom azota, hogy akit emberszamba veszek, azt nem csalom meg, ha nem veszem emberszamba, akkor pedig inkabb valok eloszor.

2012. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
ha megcsalna elhagynám,biztosan.pedig van gyerkö is.de a megcsalást nem tudonám megbocsátani.
2012. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Így gondolom, de arra nem tudok garanciát vállalni, hogy a 30 évvel öregebb énem is így fogja-e gondolni.
2012. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most igy gondolom, de ezzel az elso hazasagommal is igy voltam! Szeretem es huseges vagyok hozza. Meg nem csalnam soha , de csak Isten tudja hogy vele fogom e leelni az eletem.
2012. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 14 év után már teljesen megromlott a házasságom, vágyom is néha más férfiakra, de valahogy csak elméletben... nemhogy elhagyni, megcsalni sem tudnám. Ez valahogy ilyen. Ettől tudja az ember, hogy ő az 'igazi':)
2012. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem erről a volt vőlegényem jutott eszembe. Mindig mondogatta, hogy sosem fog elhagyni, és az a nő nem született meg, akiért ezt megtenné. 10 évig voltunk együtt, egyszer csak jött, látott, győzőtt a "meg nem született nő", és elhagyott érte a exem. Teljesen megszédítette, és az addig hűséges vőlegényemnek teljesen elment az esze. Elhagyott, de nem sokéig voltak utána együtt, kb.1,5 évet, de azt is megszakításokkal. Tehát igaz, hogy soha nem mondd hogy soha, mert még ha így is gondolnám, hogy nem csalnám meg, nem hagynám el, bármi megtörténhet, nem tudhatjuk előre...
2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

NEM, senkiért! IGEN minden körülmények közt!

Ezért akarom összekötni Vele az Életem, mert tudom, hogy vállalni tudom, hogy innentől csak Vele. :)


24N

2012. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Senkiért nem hagynám el. Hűség az nem.
2012. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokáig úgy gondoltam, igen, hűséges maradok.

Aztán elkezdett kimaradozni, 1 évig nem volt szex mindenféle hülye indokkal (fáradt, beteg, impotens, mindent kitalált), bugyit találtam a kesztyűtartójában, nők hívogatták...

Akkor költöztem el tőle.

2012. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyni csak azért hagynám el, ha többé nem lenne az az ember, akit megismertem, és ha menthetetlen lenne a dolog, minden próbálkozásom kudarcba fulladna. Ha már az igyekezetet látnám rajta, vele maradnék. Valahogy én azt az elvet vallom, ha rossz a kapcsolat, akkor nem veszek mégegy gondot(más pasi) a nyakamba. A jó kapcsolatot meg nem fogom telibesz.rni. Nem kell ahhoz megcsalnom valakit, hogy tudjam, hogy nem ér annyit az egész. A húsdarálóba sem dugom bele a kezem, csak azért, mert még nem tapasztaltam a rossz oldalát... Láttam én már annyi sz.rt, tönkrement kapcsolatot, hogy kösz, de én az enyémért mindent megteszek, felveszem az erényövet.


Annak pedig nem hagyok esélyt, hogy más férfi lépjen az életembe, hogy megismerjem, és jobban tetsszen, mint aki van. Kell egy bizonyos távolságtartás - ami szerintem egy kapcsolatban élő embernél eleve megvan a másik nemmel szemben.


Én ki merem jelenteni, hogy hű maradok. Egy döntés, és tartás kérdése.

2012. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!