Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre megy a barátom....

Külföldre megy a barátom. Szakítanátok vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsoltunk. Ő az építőiparba dolgozik,sajnos van,hogy egyik nap van munkájuk másik nap nincs! Most 2 hete nem tud dolgozni,de a számlákat ugyanúgy kellene fizetni.


Az apja és a testvére külföldön dolgozik és oda fog kimenni Németországba.Bejelentett munka lesz 460.000 forintot fog keresni. Egy hónapba egy hetet fog velem itthon lakni,a többit külföldön tölti.


Nekem még 2 évem van az iskolából,van német középfokú nyelvvizsgám ebből mire végzek a sulival felsőfokú lesz.


Ő azt mondta,hogy semmiképp nem szeretne szakítani,merthogy velem tervez,de muszáj elmennie innen,mert jövő hónapba már egy pár zoknira sem lesz pénze.


Azt szeretné,hogy ő most kimegy,ugye havonta itthon vagyunk egy hetet együtt,és ha én végzek a sulival már költözhetek is ki hozzá,ő addig elintézi a lakást meg az ilyen dolgokat,amint megkaptam a bizonyítványt küldi is a jegyeket.


Ti folytatnátok ezt a kapcsolatot és legyőznétek a távolságot vagy szakítanátok?


22/L 27/F


2012. aug. 21. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
3,5 évig éltem távkapcsolatban,azóta 3,5 év együtt. szoval mi nem szakítottunk.Miért is tettük volna.Fapados jaratok ha eleg koran megveszed a jegyet,olcso .Ha szereted nem szakítasz,nem tudom min kell ezen gondolkodni
2012. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Valakivel azért vagyok együtt, mert szeretem. A szeretet egy érzés, aminek nem lehet parancsolni, hogy ma érezni akarom, holnap nem.

Én nem tudnék olyan döntést hozni, hogy akkor idáig együtt voltunk, szerettem, de holnaptól már nem fogom szeretni, mert messze lesz tőlem.


Én megvárnám, hogy hogyan alakulnak a dolgok. Ha nem megy a távkapcsolat, akkor úgyis elhidegülnénk egymástól, és szakítás lenne a vége.

2012. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, ne szakíts. Még házasságok is kibírják az ilyen életmódot. Gondolj például a tengerészek házasságára, ahol apu hónapokig úton van, évente egyszer, max. kétszer jön haza. Te közben tanulj mindent bele alapon, és meglátod, nem fogad megbánni.
2012. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ha benned felmerült, hogy ezért szakítasz vele, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak
2012. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne szakíts! Előbb próbáljátok ki, kibírjátok-e távkapcsolatban, ztán ha nem működik, legfeljebb később szakítsatok. De amíg nem tudjátok, milyen lenne így, addig ne temessétek el a kapcsolatotokat!
2012. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igazából minden este együtt alszunk,nagyon jól érezzük magunkat egymással. De nagyon félek attól,hogy milyen érzés lesz amikor tudom hogy holnap már megy,,az elköszönés és az ilyen búcsúzós dolgok .....na meg a hiánya.


De ott a másik oldal,nekem nagy álmom volt mindig is kijutni németországba,nem hiába tanulom annyira a nyelvet.

2012. aug. 21. 17:45
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis szakítanék vele! Hogy gondolsz ilyesmire!
2012. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ez nem ok a szakításra. Ha megvan a szeretet, megbecsülés, bizalom, várj! Te ismered, mennyire lehet hinni az ígéreteiben. A leírtak alapján én nem szakítanék.
2012. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Minden megvan benne amit kerestem,az előző kapcsolataimhoz képest ő lehozza a csillagokat.
2012. aug. 21. 17:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért szakítanál? Én biztos nem szakítanék, ha minden ennyire jó, ráadásul úgy, hogy még helyed is lenne ott később.
2012. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!