Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő hogy mondhat ilyet?...

Egy szülő hogy mondhat ilyet? Vagy csak szerintem felháborító?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasgatni fórumokat (nem anonim fórumokat) és elképedek, hogy egyes szülők miket írnak.


Ugye vannak képek is amit fórumba is be lehet rakni. (esetleg arról beszélgetni)


Volt már emo-s kép, és 2 olyan fiú képe, akik egymás kezét fogják, és szeretik egymást. (semmi megbotránkoztató nincs a képen, se öltözködésben se semmi)


És itt jön a fekete leves:

×××××××××××××××××××××

Egyszerűen már én szégyenlem magam, hogy hogyan lehetnek egyes szülők ennyire gyűlölködők.

Csak pár hozzászólás anyukáktól vagy apukáktól:


"Ha az én gyerekem lenne, nem hogy enni nem adnék neki, de a torkát is elvágnám."

"Addig rugdosnám míg jobb belátásra nem derül."

"Undorító...és ilyenek élnek?"

"Genetikai zsákutca, undorító"


stb stb.


Most komolyan, egy édesanya, vagy egy édesapa HOGYAN ÍRHAT ILYET??? És ha a saját gyerekük lenne?

Ne haragudjatok, de ezen nagyon felháborodtam. Egyes szülők hogyan lehetnek ekkora gyűlölködők? Most komolyan megölné vagy kitenné az utcára a saját gyerekét csak azért mert pl emo-s vagy homoszexuális?


Normális az ilyen? Minek vállal az ilyen gyereket?


(mert voltak képek a kommentelőkről, és nem 1 volt közülük családi fotó, esetleg babával a kézben, stb)



Ez csak szerintem felháborító?

Miért vannak ilyen szülők? Egy szülőnek a gyereke a legfontosabb....elméletileg.


2012. szept. 17. 20:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Természetesen más embereknél sem nézem jó szemmel, hogy ha vki ilyeneket mond, na de egy szülő, ráadásul gyerekről....(gyereknek veszem itt a 18-20 éveseket is pl)
2012. szept. 17. 20:04
 2/19 anonim válasza:
65%
Hát szerintem ezek az emberek olyan neveltetésben részesültek, ami hagyományos értékrendeket táplált beléjük és ezért képtelenek elfogadni a másságot. Lehet, hogy csak nagy a szájuk, és a saját gyerekükkel nem tennék ezt, de elképzelhetőnek tartom (azok mellett, amiket a hírekben hallani) hogy vannak ilyen elborult emberek is. Minél előbb őket kéne elzárni vgy megölni mielőtt még több emberben is kárt tesznek.
2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Engem meg az idegesít, hogy ezt kellene mindenkinek elfogadnia...Hogy ilyen természetellenes dolgokat akarnak lenyomni az emberek torkán. Miért is kellene mindenkinek liberalistának lennie??? Most nem az emokról beszélek, hanem a homokosokról, akik erre még büszkék is.
2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Ezt Hofi sokkal finomabban ki tudta fejezni:"Ha ők a jövő záloga...itt gebedjek meg, ha kiváltom!"


Egy szülő úgy tud ilyet írni, hogy nem a saját gyerekéről van szó, hanem egy fiatal felnőttről, egy kamaszról, aki épp lázad a társadalom és a társadalmi elvárások ellen. Szemmel láthatóan sikerrel, elvégre a társadalom megbotránkozik...



Nyugodj bele, hogy a legtöbben ezt gondolják, csak amíg nem volt üzenőfal, nem tudták kiírni a gondolataikat.

Ennyi.


A homoszexualitás nyílt felvállalása már önmagában megbotránkoztatja a "népesség" 90%-át. Ez meg nem újdonság.


Aki a sarkon állva lóbálja a retiküljét, az meg ne csodálkozzon, ha megkérdik a tarifáját.

2012. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

az nem bosszant, hogy pár normális embert leköpnek a cigányok a buszon, mert éppen olyan napjuk van? Szerinted normális az ilyen???

Én csak azt mondom, hogy ennél vannak brutálisabb dolgok az életben, vagy ha nem tetszik akkor tanulj családsegítőnek. Mellesleg ha a szülőkkel valóban ez történik, hogy kiderül a gyerekről, hogy meleg, vagy elfogadják vagy továbbáll az illető, avgy elzavarják. Ez van.

2012. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Borzalmas! Esetleg belinkelnéd ezt a fórumot?

Én 16 éves vagyok, és néha velem is úgy viselkednek a szüleim, hogy elgondolkozom, miért vállaltak gyereket, ha ennyire nincs türelmük hozzám. Szerencsére nem olyan durvák ezek az esetek mint amiket Te említettél. Én már most eldöntöttem, hogy nagyon türelmes leszek a gyereke(i)mmel, és el fogom fogadni őket úgy, ahogy vannak. Nem hiszem el, hogy tényleg vannak ilyenek, akik így gondolkoznak, mint amiket említettél. Kíváncsi vagyok, ők ezt normális gondolkodásmódnak tekintik-e?

És ráadásul az emossággal is lehet mit kezdeni, szerintem ha csak külsőre néz ki így egy gyerek, azzal még nincs baj, majd kinövi, ha meg a viselkedése is olyan-lehangolt, búskomor-akkor el kell beszélgetni vele, mi bántja a lelkét, segíteni kell neki, foglalkozni vele. A szexualitást meg végképp nem lehet befolyásolni, és nem is kell. Hadd szeresse már mindenki azt, akit akar!

16/L

2012. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Senkinek nem kell semmilyen pirulát lenyomni a torkán, de ha nem kedveli a homoszexuálisokat (ez is egy vélemény), akkor miért kell pluszba szidni őket meg gyűlölködni? Kerüljék el akkor őket.

A cigányok most nem szerepelnek a kérdésben. (bár hasonló)

2012. szept. 17. 20:14
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen értékrendben nincs olyan szabály, hogy a másképp viselkedőt, érzőt, gondolkodót likvidálni kell. Ahol ilyen szabály van az nem értékrend hanem valami egyéb amit megnevezni nem tudok, mert a mi nyelvünkben nincs is rá szó.
2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a homoszexuálisok is ugyanúgy emberek, mint bárki más, egyenrangúak. Nos, ha az ember szidhatja a szüleit, az anyósát, a testvéreit, a politikusokról nem is beszélve - akkor őket miért ne lehetne? Vagy mégsincs egyenlőség? Hogy is van ez?
2012. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kilencedik,

mindenkit lehet szidni, de valakit csak azért szidni, mert homoszexuális, az szerintem nem helyes. Ez olyan, mintha egy autistát szidnál, amiért nem képes közösségben normálisan viselkedni.


Kedves kérdező, remélhetőleg ha a saját gyerekük lesz ilyen, akkor el tudják fogadni. Sajnos benne van a pakliban, hogy nem.

2012. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!