Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem beszél...

Van itt olyan aki nem beszél a szüleivel és rossz a viszonya? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyámmal rossz a (v)iszonyom..11 éve nem tárgyalok vele. Utoljára a barátomat vittem el bemutatni neki, amikor már együtt voltunk 3 éve. Másnaposan/ részegen fogadott(nem nagyon tudom megkülönböztetni, mert nem sűrűn forognak a körömben piás emberek) tiszta szégyen volt, ott pöfékelt a pofánkba, szóltam, hogy mi utáljuk a cigifüstöt, erre csak röhögött egyet(húgom is jelen volt, és még neki is volt annyi esze, hogy kiment az előszobába rágyujtani) és fújta a pofánkba tovább. Mocskos ruha volt rajta, a tréningje le volt csúszva a se*gén de nem kicsit, úgy ahogy volt hatalmas szégyen volt anyám és a viselkedése. A húgom pedig elmesélte, hogy hát előző nap jól beb*szott anyám, és a mai nap(mikor mi ott voltunk nála) még rá is ivott, ezért írtam hogy részeg-másnapos keverék volt.

A barátom a második percben súgta a fülembe, hogy ő többet ide be nem teszi a lábát, nem kicsit lett idegbajos tőle. Elején ölelgetett minket, de úgy, hogy jól megszorított, és nem engedett(később rájöttem, hogy ez csak kapaszkodott belém).

Elég kellemetlen volt ott állni az előszobában így kb. 2 percig....nem vagyok az az ölelős-puszilgatós ember.

Aztán később hozott egy olyan fényképezőgépet, ami olyan jó minőségű képeket csinált, mint egy darab krumpli. Azt nyomogatta a fejünkbe, és mivel nem tudta egyenesen tartani az állapota miatt, odaütötte az arcunkhoz, a keze remegett stb...fúhh de pofánrúgtam volna a nyomorékot.

Soha nem volt egy olyan pillanata egyébként, amikor azt éreztem volna hogy szeret engem, máskor is voltam úgy fent nála-a húgomat látogattam meg-hogy olyan részeg volt, hogy aludt, akkor is a hugi mondta, hogy miket ivott meg ott voltak mellette a piás üvegek, whiskey meg ilyen sz*rok. Sütőben a fullra odaégett szén sütemény....még mindig sült. Leállitottam.

Felkelteni nem lehetett anyámat.

Még kicsi voltam, akkor már közölte velem, hogy bead intézetbe. Itt vágta el magát nálam, megfogadtam, hogy minden egyes megnyilvánulásom gonosz lesz felé. Az ominózus látogatásunk után kapott tőlem egy szép levelet az iwiwen, ráömlesztettem mindent amit megérdemelt, amit (nem) kaptam tőle az életben. Megírtam, hogy csak arra volt jó, hogy engem kipottyantson( pont ezzel a szóval), és úgy rühellem, mint a sz*rt. És hogy a jövőben ne számítson arra, hogy ha bajban lesz, vagy épp unokája születik, egy percig is látni fogja. Mert az nem az ő unokája lesz. Egy ilyen szemét sz*r alaké.

Erre visszajött egy 1 mondatos válasz..felejtsem el őt egy életre. (Hmmm, nem lesz nehéz azt hiszem).

Ha csak rágondolok, elfog a harag és a gyűlölet, ha az utcán látnám meg, nekimennék és sz*r vége lenne számára 9 év MT után (muay thai box) amit azóta is csinálok a stressz levezetése miatt, meg nem viccelek-tényleg nagyon jól megy, főleg amikor anyám fejét képzelem a zsák, és a rúgópárna helyébe. Anyám egy egész életre elintézte magát nálam, lecsúszott a simlis g*ci kategóriába, onnan senkinek nincsen esélye felkapaszkodni a szememben. Se most, se később. Ezt elb*szta. De nagyon.Egy életre.

Apámmal pedig nagyon jó a kapcsolatom, és mindig is nagyon jó volt. Megérti, hogy hogy érzek anyám iránt. Nagyanyám és apám is mesélt nekem arról, hogy hogy viselkedett régen anyám, még akkor is mikor velem terhes volt.(Iszákosság, apámat megcsalta, csavargott,napokra eltűnt, úgy, hogy senki nem tudta hol van, majd előkerül hót részegen, és még sorolhatnám...) tehát ahogy az angol mondaná: GOOD RIDDANCE!

2012. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tárgyalok anyámmal,szintén az alkoholizmusa miatt!
2012. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekel más, teljesen ismeretlen emberek, magánélete, és kéred őket arra, hogy nyíltan kiteregessék a szennyest?
2012. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Időnként érdemes csekkolni a szülőt. Bár pálfordulások igen ritkán esnek meg, de mégis: annyit változhats a másik, hogy számunkra már elfogadható legyen, arról nem is beszélve, hogy idő telik el a sérelmeket követően, közben történnek az életesemények mindkét féllel, s egy higgadtabb állapotban lehet megpróbálkozni újfent. Egymással. Az eltelt idő fényében lesz mesélnivaló is, nem kell tehát hallgatni sem. Az idő is szokott szépíteni valamennyit. Természetesen nem önbecsapásra, fej homokbadugására biztatok senkit se nem. Ami fontos, hogy ne 10 év után állíts oda, amikor már látod, hogy évente pár talalkozás alkalmával már bőven kijönnétek, látnád, új mintákat, élményeket, szavakat, reakciókat gyűjthetnél be tőle - melyek kíváló felülírói lehetnek az utolsó, rossz emléknek - mert ha így teszel, s ezt évek múltán látod csak, az nem mutat mást, minthogy egy csomó alkalmat, egy rakat időt az életetekbúl elpazaroltál. Igen, ez a jó szó. Ne akard átélni ezt az érzést, kérdező. Erősebb időszakaid egyikében beszélj meg találkozót. Nem kötelező ezt ünnephez sem kötni.
2013. jan. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!