Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki köztetek olyan, aki tizen-n...

Ki köztetek olyan, aki tizen-négy-öt-hat-hét évesen költözött el otthonról, mert rossz volt a viszonya a szüleivel? Megbántad vagy örülsz a döntésnek? Kihez mentél? Miből éltél meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen jöttem el otthonról. Nem azért, mert a szüleimmel rossz volt a viszony, hanem azért, mert 16 éves korom óta a párommal voltam és különköltöztünk.


Albérletbe mentünk, de nem bántam meg! Jobb kettesben, jobb a nyugalom.


26/f

2010. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fél év mulva akarok remélem nem bánom meg
2010. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés.. Én koliba mentem először, most sajna megint itthon vagyok de lesz albi hamarosan.
2010. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

én 16évesen a barátommal albérletbe + a 2gyerekével..

most is szeretnék nem soká mert megint itthon lakom..:) lány vagyok

2010. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen költöztem a barátomhoz.Menekültem otthonról az alkoholista anyám elől..Később beleugrottam a házasságba is,hogy még véletlenül se kelljen haza mennem..Nagy hiba volt!

Nem szabadott volna férjhez mennem azért,hogy otthonról elmeneküljek...Mindketten beláttuk,hogy tévedtünk,így pár év múlva békésen,barátként elváltunk..Azóta újra férjhez mentem,de ez már nem kényszer lépés volt,hanem őszinte boldog döntés...

2010. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 évesen költöztem el a szüleimtől, akkor még a nagymamámhoz, 18 évesen pedig onnan is eljöttem, azóta a férjemmel lakom, most 26 vagyok.


Nem bántam meg, mert alkoholisták a szüleim, csak azt bánom, hogy nagymamám és egyik nővérem még mindig a környékükön laknak és nagyon sok gondjuk van a szüleimmel. Anyagi, lelki, mindenféle. És én ezen nem tudok segíteni.

2010. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11.55 vagyok Miből éltem meg? 14 évesen már dolgoztam hétvégente, de a mamám tartott el. Aztán egyre többet dolgoztam, már nem csak hétvégente, így végeztem el a szakközepet és a fősulit is.
2010. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

én is igy jöttem el... apám piás ezért elköltöztünk 250kmrel arrébb, anyám akkor(sztem most is) netfüggő volt,és elegem lett. megismertem páromat és egy éve együtt vagyunk,azóta anyámmal jobb a viszonyom,most együtt ujságkihordunk.

16L

2010. febr. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!