Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír ki egy családos...

Miért ír ki egy családos anya, mindent a nagy (17 éves) lányáról (is)?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa nekem már az is, hogy a facebookra olyat ki rak, hogy hányas jegyei vannak a lányának, mit dolgozik, mit eszik a kutyája stb... egy lassan 40 éves asszonynak már rég túl kellett volna ezen jutni, meg nem a 17 éves lányát leírni a facebookon, 100 kép kiséretében. Még pici babákról szokták ezt, hogy van 1 album, és olyan képek vannak bent, hogy szinte 5-6 képen lehetne játszani azt a játékot, hogy 'Találd meg a 3 eltérést a képen'.

Mit gondol ilyenkor magában egy Nő, mikor kiírja az életét egy közösségi módulra? Miért ott éli az életét?


2012. szept. 18. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs neki, a lányát többé kevésbé felnevelte, valamivel ki kell tölteni az életét
2012. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 yuda ***** válasza:
78%

úgy vélem, a bölcsesség nem életkorhoz kötött.

Lehet már elég okos egy fiatal kamasz és fordítva. Lehet elég butus valaki, attól hogy 40 éves, ..sőt, ha abból indulnánk ki, hogy minél öregebb valaki annál okosabb, akkor a vének lennének a legokosabbak, közben pedig nem így van.

2012. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
unatkozik:)figyelemre szorul!
2012. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt, hittem magamról, hogy ez igazából csak nekem szúr szemet, de szerintem ez már idegesítő. SENKI nem kíváncsi rá, hogy a lánya apa pénzéből kocsit vesz.

SENKI nem kíváncsi rá, hogy a lánya ötös tanuló. SENKI nem kíváncsi rá, hogy Ő épp szabadidejében mivel ajándékozza meg a kutyáját.

A legjobban azt nem értem, ezekbe a posztokba mi lájkolni való van? 60-70-en belájkolják az étteremben elfogyasztott vacsorát is.

Soha nem kéne ilyen luxuskörülmény. Úgy érzem nekem rendes Édesanyám van, aki nem a facebook előtt lóg, belém tukmálva a pénzét, hanem ahelyett csinálja a háztartásbeli dolgát (csináljuk-->Meg van a korom hozzá,hogy segítsek), és Édesanyaként viselkedik, nem mint egy unatkozó kamasz.

2012. szept. 18. 18:25
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként mindenkinek, lehet nem fogok tudni mindig válaszolni csak időközönként mert közben más dolgom is van. Tanulni pl:)
2012. szept. 18. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

attól hogy te személy szerint nem vagy rá kíváncsi, más még lehet.

ha senki nem lenne rá kíváncsi, nem kapna lájkokat.


nem is értem a problémádat. neked fizikai fájdalmat okoz, hogy ő ott éli a szociális életét?


normális ember, ha valami nem érdekli, egyszerűen nem foglalkozik vele, nemhogy még fel is húzza magát rajta.

hacsak nem savanyú a szőlő...

(a leírásodból nekem egyértelműen ez jött le)


ja, és csak hogy tisztázzuk: én nem facebookozom (mielőtt még azzal jönnél hogy ugyanaz a kategória vagyok mint a fent leírt nő)

2012. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Az anyuka biztos egy dologtalan paraszt, aki így éli ki magát.
2012. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha másoknak nem tetszene nem kapna like-t.

Szerintem neked fáj hogy te nem kapod meg ezeket amit ö.

2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
unatkozó emberek csinálnak ilyet,azok élei ka face.n az életüket
2012. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerősöm és hogy boldogabb légy, vígan 60 felett van az illető. Az unokájáról posztol mindent, de engem egyáltalán nem zavar. Távoli rokonok, ha 5 évente találkozunk velük, akkor már nagyon sokat mondtam. Nem like-olom és nem kommentálom, de nem is zavar, hogy megoszt képeket és mesél a napjukról, mit sütöttek, főztek az unokákkal, mit játszottak a kutyával, stb. Egyszerűen elolvasom és tovább haladok. A képeknek meg mér örülök is, mert így kicsit gyakrabban látom őket, még ha csak képről is. Nem idegesít fel, más, ismeretlen hasonló viselkedése sem. Semeddig nem tart tovább görgetni, ahogy tiltani, vagy elrejteni az adott felhasználó posztjait sem tart tovább.
2012. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!