Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya miért nem tud a...

Egy anya miért nem tud a gyerekeinek is sütni főzni?

Figyelt kérdés
Miért csak akkor süt, főz ha jön valaki és meg kell vendégelni? Miért csak akkor csinál finom süteményeket, ételeket ha megy a hapsijához, hogy annak vigyen valami finomat? A gyerekei miért vannak leszarva ezen a téren?
2012. szept. 16. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Kifele mutatja a szépet, el akarja adni magát, a gyerekei meg már úgyis ismerik, nincs értelme velük vesződni.

Más: lehet, hogy fáradt, nincs hozzá ereje/ideje/türelme, ezért csak alkalmakkor gyújtja be a sütőt.


Ezt minden rosszindulat nélkül mondom. Az emberek sokkal jobban törődnek azzal, hogy jó benyomást keltsenek, mint azzal, hogy a szűk családjuknak kedveskedjenek.

2012. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Néha már én 18 évesen szoktam sütni valamit magamnak is meg a testvéreimnek is.. persze ha van miből. Tesóim 16 és 12 évesek.

Ebben igazad van, hogy kifelé akarja mutatni a jót.. mikor régen is volt egy barátja avval is így csinált.. de mikor összeköltöztek és egy ideje együtt laktak már nem adott úgy magára, nem főzött-sütött. Ott is hagyta a pali, ki akarna egy igénytelen zsíros hajú büdös nőtől bármit is.

2012. szept. 16. 15:30
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem inkább az a szomorú, hogy magával meg a gyerekeivel nem törődik egy nő, de pasi, az kell, azért mindent megtesz. Fontos, hogy egy anya ne feledkezzen meg a párjáról, de az elsődleges feladata mégiscsak a gyerek kellene, hogy legyen. Na mindegy.
2012. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és akkor még sorolhatnám, hogy tőlünk kéri el a pénzünket ha nekünk van hogy ki tudjuk fizetni a számlákat.. és sír hogy nincs pénzünk. De a pasinak akivel éppen együtt van tud venni prémium csokoládét meg 2ezer ft-os bögrét.. és még sorolhatnám. Meg a kocsiba fizetni a benzint, hogy el tudjon menni a hapsijához. Össze is jött egy szép hitelösszegünk.. majd arra számít hogy én nemsokára dolgozok akkor majd én segítek neki ebben..
2012. szept. 16. 15:39
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez szomorú. De 18 évesen, nemtől függetlenül alapvető dolgokat sütni főzni már neked is tudnod kellene.
2012. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudok is, ha van miből. Főleg ha van pénzem, amit apától szoktam kapni, akkor abból vásárolok be és sütök vagy főzök valamit magunknak.
2012. szept. 16. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én anyám se sütött-főzött jó kajákat. Akkor se, ha vendég jött.

Magamtól tanultam meg mindent a konyhában, s most felnőtt fejjel engem annál jobban érdekelnek ezek a dolgok, meg az, hogy mindig valami finomat készítsek a páromnak.:)

2012. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez előnye, hogy ilyenkor rá van kényszerülve az ember és később ez csak egy jó pont ha tud finomakat sütni-főzni. :P
2012. szept. 16. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én anyám sem sütött soha semmit, ha nem volt ünnepnap. Apám még gyakrabban csinált vasárnapi ebéd mellé valami kelt tésztát, vagy spontán nekiállt idénysütit csinálni (pl. almaszezonban almáslepényt)

Én a páromnak heti többször sütök, ez nálam alap. Ha lesz gyerekem, akkor meg pláne fogok.

2012. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem jar egyutt az anyasaggal.Jellemfuggo.
2012. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!