Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6hónap után sem alhat nálam a...

6hónap után sem alhat nálam a barátnőm, a szülei nem engedik! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
tul a huszon

2012. szept. 18. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Felnőttként nem gondolom, hogy bármire is engedélyt kellene kérni a szülőktől.
2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Fogja magát és elmegy hozzád, ezt lehet tenni. Ebbe sztem nem kéne a szülőnek beleszólnia.
2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Ditta323 ***** válasza:
82%
Ha elmúlt húsz akkor majdnem azt csinál amit akar
2012. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Túl a húszon mi az, hogy nem engedik? Ez számomra teljesen értelmezhetetlen...
2012. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye viccelsz?Húszon túl mi közük hozzá?Felnőttek vagytok,azt csináltok amit akartok,persze mindenért a felelősséget is vállalnotok kell.A lány szülei mégis mit képzelnek magukról?Felnőtt a lányuk,teljesen normális és egészséges ,hogy a barátjával alszik vagy szexel vagy bármi.
2012. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti hogy eljön otthonról előre szólva, vagy éppen titokban.

Ez esetben azt csinálnak a szülők amit akarnak, nem kell meglepődni ha mondjuk a zárba van téve a kulcs, a lány meg menne be az ajtón és nem tud

Volt példa ilyenre

20/F

2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
18. születésnapom óta nem létezik olyan a szememben, hogy nem engedik...
2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

a barátodnak kell megemberelnie magát, és nálad aludni .. a szülei majd megszokják, nem hinném hogy kitagadnák, elzavarnák otthonról, pláne ha ezzel úgyis védeni akarják, akkor miért ártatának neki aztán pláne?

Emlékszem engem is nehezen engedtek el még 18 éves koromban is a szüleim bárhova, az hogy egy éjszakám egy lánynál töltöttem pedig nagy bajnak hitték ... de azóta megszokták, teljesen természetesnek veszik, természetes volt h hozzáköltöztem a lányhoz, később segítettek is beszállni a rezsibe, majd aztán mikor túl drága lett az albérlet hozzájuk is költözhettünk .. :)

2012. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ő lakásuk? Ők fizetik a szálákat?

Ilyen esetben az ő szabájaik, marad a park.

2012. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm,de sajnos az apja borzasztóan régi felfogású !
2012. szept. 18. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!