Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor a teendő szerintetek?

Mi ilyenkor a teendő szerintetek?

Figyelt kérdés

Gyermekvállalásban voltunk párommal,mikor az x-edik doki vizsgált meg.Nincs kezelendõ betegségem,szervileg,hormonálisan rendben vagyok,csak épp nem lettem terhes.

Mikor ez egyértelmûen kiderült,a párom csak annyit mondott,hogy biztos miatta.Teljesen elfordult tõlem és az interneten keres megoldást.Beszélni sem hajlandó csak idegenekkel.(mint most én)

Mit tudok tenni szerintetek?


2012. szept. 11. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőzni,hogy ez nem miattad van. És ne engedd,hogy elforduljon tőled. Ez olyasvalami,amit NEKTEK kell megbeszélnetek,és nem idegenekkel. Nyilván Te itt most kérdezel,segítséget vársz,ami jó,de a férjed elfordul,ami meg nem helyes.
2012. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A párodat vizsgálták már?Az nem baj ha megoldást keres.

Nálunk velem volt gond(nő)fórumhoz csatlakoztam ,állandóan megoldást kerestem mit kellene kipróbálni.

Ha tényleg vele van a gond,akkor azt nehéz feldolgozni,kicsit hibásnak érzi magát az ember,hiába mondja a párja az ellenkezőjét.

Amit tudsz tenni.Nem sorolod neki folyton hogy nem a te hibád.Ha talál valamit a neten közösen olvasátok el,beszéljétek át.Ha szüksége van arra hogy a sortársaival beszéljen hagyd,lehet hogy idegenek de jól tudják mit érez most.

2012. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A párodat vizsgálták vagy kizárásos alapon jutott erre a megállapításra?

Az én férjem is nagyon félt, hibáztatta magát minden egyes sikertelen hónap után. Engem is megvisel ez az egész, de őt mégjobban. Nekem se akart róla beszélni, először nem is tudtam mi a baj, csak láttam hogy maga alatt van. Faggattam, nyugis 7végén amikor van lehetőség órákig beszélgetni, nem hagytam magam lerázni, végül elmondta, hogy ő tudja mennyire vágyom babára, és ő csak visszatart, nem tudja ezt nekem megadni, de önző mert nem tud elhagyni...

Azt hittem rosszul hallok... még nem volt semmi bizonyíték hogy ő lenne a hibás, hogy ha vele van a baj akkor az nem gyógyítható, de ő már magába zuhant. Azt hitte első hónapba sikerülni fog.

Átbeszéltük, biztosítottam róla, hogyha miatta nem lehet közös gyerekünk, akkor se fogom elhagyni, elengedni meg pláne nem, majd keresünk mást megoldást, vagy örökbe fogadunk.

Az nem baj hogy a neten keres megoldást, én is ezt teszem, mert én is x orvoson vagyok már túl, és sajnos még azt sem tudjuk nekem mi a bajom, de az már gond, hogy elfordul. Mindenképp próbálj róla beszélni. Lehet szégyeli magát előtted, és nem mer a szemedbe nézni, míg nem talál valami megoldást, és ezért zárkózik el. Szóval nyugtasd meg, hogy minden rendben lesz. Nem könnyű, legalábbis nekem nem volt az, mert még én magam se hiszem, de abba biztos vagyok, hogy a kapcsolatunk fontosabb, és nem hagyom hogy erre rámenjen.

Menjetek el több orvoshoz is ha kell, és a párodat is vizsgáltassátok ki. Sperma vizsgálat, hormonok...stb.

Ahogy a 2. válaszoló is írta, érdeklődj talált-e valamit a neten, olvassátok el együtt, támogasd.

Ezt a harcot együtt kell megvívni! Kitartás!

2012. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!