Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik minden személyes adatukat kiadják a facebookon? (név, cím, telefonszám, kulcs a lábtörlő alatt, stb)

Figyelt kérdés
És mi a rosszabb? Ha valaki ontja a családi képeket (Ödönke fagyit eszik, Ödönke pancsol, Ödönke nevet, stb.), vagy ha ész nélkül oszt meg ezer éves videokat meg hülye idézeteket meg hasonlókat, meg kíváncsiak, hogy pl. mi az indián nevük, kivel fognak lefeküdni?
2012. szept. 18. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Addig nincs baj a személyes adatokkal, amíg levédi, tehát csak ismerősök látják.

A családi képek, meg az idézetek stb... is szörnyűek...

2012. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy h*lyék. Mondjuk az "ezeréves videókkal" és a "h*lye idézetekkel" semmi bajom, addig amíg aránylag normális és van értelmes.
2012. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Engem egyik sem zavar, az ő életük azt csinálnak amit akarnak.
2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Engem sem zavar, a magánügye. Ami nem érdekel, nem olvasom el, és a 100. képet sem nézem meg, amin pl. Ödönke nyalja a fagyit, ha mind ugyanolyan.
2012. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem magányosak, és végtelenül felszínesek a kapcsolataik.
2012. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy levédetik az adataikat mert egy alap informatikai tudással rendelkező ember is simán feltöri. És a Facebook nem vállal semmilyen felelősséget az adatokért (olvassátok el a felhasználói nyilatkozatot).


Nekem a kedvencem a pucér fotók a gyerekeikről....és közben halvány lila gőzük sincs arról, hány pedofil töltögette már le a képeket és ki tudja miket csinál vele. Higgyétek el, ez tényleg így van!


Egyébként személy szerint nem érdekel, ki mit tölt fel/oszt meg, ha érdekes megnézem, ha meg nem, nem nézem meg. Csak sajnos ilyen világban élünk, ezekkel vissza lehet élni.

2012. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A főcím kérdésére az a válaszom, hogy hülyék. Aztán csodálkoznak, ha betörnek hozzájuk meg idegenek zaklatják őket.


Az alkérdésre meg az a válaszom, hogy rohadtul idegesítő mindkettő. Kit érdekel, hogy Ödönke mit csinál minden percben? (Még jó, hogy nem már azt nem akarják feltenni, hogy Ödönke mikor sz@rik, már bocs!) Az ezer éves videók lejártak már, idézeteket meg nem tudom, minek írnak ki.

2012. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát...én a családi képekkel meg idézetekkel úgy vagyok, hogy ott van a leiratkozás gomb, és nem látom többet, vagy ami nem érdekel azt nem nézem meg, és felőlem csinálhatja.


A személyes adatok kiadása elég veszélyes tud lenni, pl chat oldalakon, vagy kamu profilokon felhasználhatják, stb. És kb lenyomozhatatlan lesz a rosszakaró.


Bár én sokkal viccesebbnek találom azt mikor mindenki félti a gépét vírustól, meg jókat röhögök a "hackerek támadják a gépem" kijelentéseken, és mindenki sír hogy ó jajj, csak nehogy ellopják az adataim...mellette meg mindent feltesz fb-ra, és 5 perc alatt mindent megtudhatsz róla, még azt is hogy mikor mekkorát sz@rt.

2012. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Felelőtlenek és buták, de túlzottan nem izgat, az ő ügyük.


2. A felsorolt dolgoknál sokkal rosszabb a "legyen szíved" kezdetű megosztások, ahol több ezer ember tényleg elhiszi, hogy a kisbabát ingyen műtik, ha eléri az ezer lájkot. Én letiltottam minden ismerőst, aki égett fejű csecsemőt, akasztott kiskutyát, boncolt madarat vagy energiaitalos doboz alján talált oszló egértetemet posztolt. (Ez volt a legújabb.)

A hülye idézeteken átsiklok, nem izgat, a családi fotók meg nem zavarnak, mert az legalább az ismerőseimről szól, az ő életükről, és bevallom, örülök, mikor látom, hogy két régi osztálytárs összeházasodott, vagy valahol szépen cseperedik a kisbaba. Ezért vagyok közösségi oldalon, hogy tudjak azokról az ismerősökről néha valamit, akikkel esetleg nehézkes lenne mindig keresni egymást, mert messze vannak, vagy túl rég láttuk már egymást.

2012. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adatügyileg: amíg privát, addig oké... bár teljes lakcímet, telefonszámot én akkor sem osztanék meg, mert elképzelhető, hogy az ismerősök között is van hátsó szándékú.


Ödönkés képek: egy-két ilyen nem baj, de ha napi 50 ilyen képet kapok, az már sok... bár ott inkább azon kezdek el gondolkodni, hogy az adott embernek miért csak a gyerek körül forog az egész élete. Remélem, én nem leszek ilyen.


A nyálas meg értelmetlen IQ-nuku tinis jellegű idézeteket nem szeretem. A videókkal meg a mi az indián neved c. dolgokkal nincs bajom, utóbbit én is csinálom, ha unatkozom, szerintem poén (persze ha nem spammeli szét vki egy nap 25000 ilyennel a másik falát)... a videó meg jöhet, ha érdekes vagy vicces.

2012. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!