Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez hogyan esne, mire...

Nektek ez hogyan esne, mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Barátom nélkülem ment el este bulizni a volt kollégiumába. Elég messze van tőlünk a hely, kb 1,5 óra gyalog, úgyhogy tisztában voltam vele, hogy talán ott alszik valamelyik haverjánál. Viszont éjfél előtt küldött egy sms-t, hogy nemsokára indul, majd induláskor felhív. Hát azóta is várom, hogy hívjon... Egész éjjel nem tudtam utolérni, nem veszi fel a telefont és az sms-eimre sem reagál. Nagyon aggódom, és haragszom is rá, hogy miért nem volt képes egy sms-t írni, hogy mégis marad. Akkor nem rágnám le a körmeimet...

Ti mit gondolnátok erről az egészről?


2012. szept. 20. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Elöször várd meg, hogy mit mond, lehet, hogy öemerült a telefonja vagy más miatt nem tudott jelentkezni.
2012. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
együtt éltek?Akkor miért nélküled ment el???csinált már máskor is ilyet hogy nem jelentkezett?ismerős számát nem tudod aki ott volt a bulin vele?
2012. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A telefonja nem merült le, mert még most is kicsöng.


Együtt élünk tulajdonképpen, bár még mindketten tanulunk. Együtt is szoktunk szórakozni járni, szóval ez most különleges alkalom volt. Nem is nagyon akartam menni, mert ezt a társaságot csak látásból ismerem, másrészt mert tudom, hogy nem tudná elengedni magát annyira, ha én is ott vagyok.

2012. szept. 20. 08:24
 4/13 Ilyent ***** válasza:

"másrészt mert tudom, hogy nem tudná elengedni magát annyira, ha én is ott vagyok."

Hát most sikerült neki.

2012. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen eltűnésem nekem is, egyelőre ne aggódj, a legvalószínűbb, hogy 'kicsit' többet ivott és a haverok marasztalták aztán ott aludt az egyiknél.
2012. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aggódnék én is. Lehet, hogy lemerült a telefonja, de ha egy koleszban van a buli, ott általában telefontöltő is van.

Legjobb esetben jól beivott és elaludt és nem az utcán történt vele valami.


Szurkolok, hogy épségben hazaérjen a barátod.

2012. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Felhívott. Elmondása alapján elaludt és reggel ébresztették, a telefonja meg nem volt nála. Ettől függetlenül még mindig mérges vagyok rá.
2012. szept. 20. 08:40
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Miért van olyan érzésem, hogy a kérdező valójában azért aggódik, hogy megcsalta-e a párja??
2012. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hirtelen nekem is ez az érzésem támadt.
2012. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:)
2012. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!