Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák hogy esne ez nektek...

Anyukák hogy esne ez nektek illetve mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A fiad amióta elköltözött otthonról és a barátnője főz neki nem eszik az ételedből.

Mit gondolnál erről?


2012. ápr. 3. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
hogy hálátlan
2012. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszik az ételedből? Abszolút nem fogadja el? Mesélj egy esetet légyszi!
2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarlak megsérteni, de lehet, hogy nem a legjobb szakács vagy.

A másik lehetőség az, hogy tudja, hogy nektek is alig van, és nem akarja megenni előled, előletek.

2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezném tőle, hogy miért nem eszik abból amit énm főzök?
2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem eszik belőle? Biztos nem esne jól neki, de ha csak nem nagyon sértődékeny, megértené.
2012. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy a csaj jobban főz.Vagy éppen nem éhes mikor ott van.Ezer dolog lehet,nem tudni milyen a viszonyotok.
2012. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg egy példa lenne a legszemléletesebb. Mert nem mindegy, hogy összezárja a száját, és rázza a fejét, mint egy kisgyerek, vagy azt mondja: "Köszönöm, anyukám, nem fér semmi belém, a Gizi pörköltet csinált."
2012. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Okés bevallom én vagyok a "barátnő".


Nem értem miért csinálja de baromira ciki.Elmegyünk anyóshoz megkinál kajával és ő 10estből 9szer nem eszik,ha anyósom küld kaját akkor meg sem kóstolja.

Szerinte nem finom,de kérdem én 22évig azt ette akkor jó volt?Néha emiatt már én sem eszem ott hogy ne legyen kinos.Foggalmam sincs anyósom mit gondol a helyzetről,nagyon remélem hogy nem arra gondol hogy én tiltottam meg az ott evést vagy valami hasonló.

2012. ápr. 3. 17:38
 9/16 anonim ***** válasza:
mondjuk hogy nem éhes? Biztos furcsállanám, nem lehet, hogy téged nem akar megbántani, hogy ha anyukánál jóllakik, akkor te hiába főztél? De komolyan, én sem értem.
2012. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Biztos furcsállanám, nem lehet, hogy téged nem akar megbántani, hogy ha anyukánál jóllakik, akkor te hiába főztél?


Nincs ilyen gond,főleg ha mind a ketten megyünk és főzve nincs,és én meg ott eszem.Van ugy hogy ugy jön haza hogy nem eszik mert evett a munkahelyén,soha nem szóltam ezért.

2012. ápr. 3. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!