Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik beadni a költségekbe?

Illik beadni a költségekbe?

Figyelt kérdés
4 éve élek külön a szüleimtől, albérletben, viszont most egy hónapra hazaköltözöm, orvosi kezelések miatt. Ecseteltem páromnak, hogy nem tudom, hogy fogunk kijönni a pénzből, mert drága a kezelés is, plusz az utazás, plusz adjak be azért az albérletbe is, hiába nem vagyok itt. Ráadásul majd a következő hónap lesz húzós, amikor megkapom a táppénzt, amivel kitörölhetem a valagamat. Mondtam páromnak, hogy azért nem akarok üres kézzel se menni, meg hogy majd vásárlásnál is beszállnék, mert nem akarok ingyenélő lenni, de párom mondta, hogy végülis hazamegyek, úgyhogy ne adjak semmi extrát. Szerintetek? 24/L
2012. szept. 21. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szüleidet kérdezd meg.

Csak az étel kb. 20 ezer ft egy főre, plusz víz,villany,gáz, szóval ez lehet, hogy annak is jelentős megterhelést jelentene, aki nem éhezik. (attól függetlenül, hogy mondja-e a gyerekének)

2012. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz rá. Én tudom a szüleimről, hogy hál'istennek megélnek egészen jól és ha hazakényszerülnék egy fillér nélkül egy kis időre, akkor sosem kérnének cserébe semmit, az lenne fontos számukra, hogy meggyógyuljak. Ettől függetlenül persze rákérdeznék, mert úgy gondolom nem az én feladatom eldönteni, hogy ők eltudnak e tartani ebben az időszakban avagy sem.


Nem tudnátok megoldani, hogy erre az időre ne kelljen belefizetned az albérletbe? Avagy kevesebbet, hogy legalább a bevásárlásban segíteni tudj. Avagy tartalékhoz nyúlni vagy bármi? Reménykedjünk, hogy a te szüleid is úgy gondolkodnak, mint itt a legtöbb válaszoló(é), de illik rákérdezni!

2012. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a saját szüleimből kiindulva soha nem fogadnának el ezért pénzt... pláne hogy orvosi kezelések miatt kell hazamenned...


jobbulást kívánok!!

2012. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zsebibabu válasza:
Meggyógyultál?
2012. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!