Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elég kényes a külsejér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elég kényes a külsejére, most felcsúszott néhány kg, mackómnak szólítottam, s vad fogyókúrába kezdett. Mit csináljak, hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28/N vagyok és hát tudom, hogy elég vicces, hogy a fiatalabbaktól kérek tanácsot, de távol vagyok a barátnőimtől és így nincs kivel megbeszélni a problémáimat.

Szóval van egy komoly kapcsolatom, lassan 7 éve. A párom 34 éves, sportoló, tehát kidolgozott test(bár nem élsportoló). Viszont mostanában felszedett néhány kilót és a hasán látszik is. Engem nem zavar, sőt aranyosnak tartom és pár hete úgy szólítottam, hogy mackóm. Erre rögtön, azt mondta, hogy ez egy célzás akart lenni a hasa miatt. Hiába mondtam neki, hogy csak kedveskedésből szólítottam így és hogy engem nem zavar, hogy most egy kicsit nagyobb...majd elkezdett fogyózni és keményebben sportolni. Egyébként nagyon kényes a külsejére, a testére, a hajára, mindig tökéletesen akar kinézni(sikerül is neki). Szóval úgy érzem ezért esett neki rosszul, de nem tudom, hogyan csinálhatnám vissza...

Ti mit gondoltok? Hogyan engeszteljem ki?


2010. aug. 8. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szex, szex. szex. Többet nem tehetsz.
2010. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szex is fogyaszt
2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dolgoztassam le vele? hihi ez jó
2010. aug. 8. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
:D jó tanács
2010. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hagyd edzeni jótt tesz mindenkép igy legalább nem hanyagolja el magát.
2010. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb szólítsd Shreknek!

:)

2010. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!