Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megundorodtam a nagybátyámtól?...

Megundorodtam a nagybátyámtól? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nagybátyám 56 éves férfi egyik nap pár hete meglátogatott a suliban, ahol tesitanárnő vagyok, pontosabban egy csalási csomagot adott át nekem. Épp bent voltunk a sportcsarnokban, ahol 12-13 éves lányoknak tartott egy kolléganőm órát, és azt vette észre, h a saját nagybátyám gúvadt szemmel stíroli ezeket a gyereklányokat. (szerencsére a lányok ügyet sem vetettek rá, észre se vették). Megjegyzem, van 12-13 éves fejlett gyereklány is, de ezek pont nem azok voltak. Pár nappal ezelőtt rákérdeztem, h mit bámulta hosszú percekig a gyerekeket? tetszettek? Erre Ő: "Hát hogy mondjam? Nekem minden nő tetszik!" De ezek nem nők voltak. még gyerekek. és tudom, h a nagybátyám mindig is csalta a nagynénémét, 30-40 éves nőkkel, na de a 12 évesen mit néz? Megundorodtam tőle. Bennem van a hiba? :-(((



30/N



2012. szept. 23. 15:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
családi csomagot adott át---
2012. szept. 23. 15:45
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Tudta, hogy hány éves lányokról van szó?

Mert neked pedagógusként lehet látszik, de sokan nem tudnak elkülöníti egy 13 évest egy 18 évestől. Manapság ahogy öltöznek, sminkelnek. Szóval lehet, hogy ő nem volt vele tisztában.


Persze ha nem ilyen gyerekekről van szó, hanem látványosan gyerekek, akkor tökéletesen igazad van és undorító a nagybátyád.

2012. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Utólag mondtam is neki, hány évesek (és nem sminkelős, nem cicis, fejlett lányok voltak), erre mondta, h neki minden nő tetszik. Életkortól függetlenül. Kicsit később hozzátette, h na és 40 alatt. És nagyot röhögött.
2012. szept. 23. 15:49
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Fúj...lassan teljesen kiábrándulok a férfiakból.


Saját tapasztalatok,és a rengeteg ilyen kérdés...:(

2012. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Fúj, ez esetben teljesen igazad van, undorító ez az ember :S


Azt megértem, hogy valaki nem csípi az idősebb nőket, na de ne tetszenek már neki az iskoláskorúak. Ez undorító, hozzá sem szólnék többé a büdös életben.

2012. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6%

Feltételezem az iskolának van egy olyan szabályzata, hogy idegennek semmi dolga a suliban.

Benned van a hiba? Benned is.

2012. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már miért ne jöhetne be? Nekem nem volt órám, sőőőőt, még ebédelnek is idegenek a suli étkezdéjében, ahova az iskolán át vezet a bejárat. Az iskola, meg örül, ha más is igénybe veszi az étkeztetést. Pénz.
2012. szept. 23. 15:58
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Undorító. Leépíteném vele a kapcsolatot, nem egy egészséges lekűletű ember. A gyomrom is felfordult... Nézzen akkor más nőket, de ne kislányokat, akik még messze nem nőiesednek...
2012. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2%

Nem mondod komolyan hogy egy suliba csak úgy begyalogolhat egy meglett férfi. Mi az a határ ahova nem mehet be? A tornaórákra beülhet, a női öltöző már tilos? Vagy még az sem?

Semmi dolga neki ott.

2012. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
A férjem is simán besétált a lánya iskolájába, senki sem kérdezte meg, hogy mi dolga arra. Oké, a lányához ment, de ezt a portás például nem tudhatta.
2012. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!