Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megundorodtam a nőktől. Van...

Megundorodtam a nőktől. Van ezzel még így valaki?

Figyelt kérdés
Nem rég tudatosult bennem, hogy ők is csak emberi lények. Ugyanúgy ürítenek, hánynak, finganak, böfögnek mint mi. Sőt még egy csomó folyásuk is van. Egyszerűen irtózom tőlük jelenleg.
2012. máj. 5. 17:15
1 2
 1/18 Valaki0702 ***** válasza:
11%
Akkor b*zi vagy már bocs!
2012. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Eddig talán isteneknek hitted őket? Azok a dolgok, amiket leírtál, az minden emberben jelen van, még benned is (a folyás nem biztos). Tehát magadat is utálod? Keress fel valakit ezzel a problémával.
2012. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
magamat nem, de minden más embertől undorodom, nőktől főleg
2012. máj. 5. 17:52
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha ezt tényleg nem tudod elfogadni, az eléggé nagy baj. Túl nagy ahhoz, hogy ezzel egyedül meg tudj birkózni. Ha ez benned marad, lehet, hogy az egész életedet magányosan fogod eltölteni, így rengeteg jó dologból maradhatsz ki. Keress egy pszichológust, hogy segítsen ezen. Szerintem magányosan leélni egy életet felér a teljes ürességgel.
2012. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs gondom az egyedülléttel, sokkal jobban szeretem mint emberek között lenni. Azt meg, hogy egész nap mellettem legyen egy nő nem tudnám elviselni egy életen át :)
2012. máj. 5. 18:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért ismerd el, hogy vannak előnyei a társas létnek. Képzelj el egy hideg téli estét. Hazaérsz a munkából fáradtan, hideg a ház, étel nincs főzve, és kedved sincs semmihez már. Milyen jó érzés lenne az, hogy melegre érsz haza, és a párod meleg vacsorával kínál egy hosszú nap után.
2012. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kicsiny öröm ez a sok rossz mellett. Mindig ott ébredne mellettem valaki, izzadtan, büdös lehelettel. Egész nap őt kéne bámulni, beszélgetni vele. Nem köszi :D
2012. máj. 5. 19:10
 8/18 anonim ***** válasza:

azért te baromi negatív vagy...

ilyen hozzáállással nem sok mindent érhetsz el

2012. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát, én megpróbáltam. Bízom benne, hogy egyszer jobb belátásra térsz. Azt megírod, hány éves vagy?
2012. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Mindig ott ébredne mellettem valaki, izzadtan, büdös lehelettel."


Egyáltalán nem feltétlenül.


"Egész nap őt kéne bámulni, beszélgetni vele."


Voltál már szerelmes?

2012. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!