Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a nevelőapám . Tipp/Ötl...

Utálom a nevelőapám . Tipp/Ötlet/Vígasz?

Figyelt kérdés

Egy idegesítő vénember. Akár mit teszek nem jó semmi neki .. Naponta csak annyit mondok neki, hogy "szia" a nap többi részében csak akkor szól hozzám, amikor le akar cseszni .. ha meg valami jót teszek semmi dícséret ..

A kutyámat is jól megrugdossa, ha olyat tesz, ami nem tetszik neki .. :'(

Hetekig eltilt a géptől, csak mert egy kicsit hangos vagyok ..

Ha itthon van, akkor olyan, mintha nem lakna itt senki ..


15/F



2012. szept. 23. 20:34
 1/9 anonim válasza:
100%
nem fogsz tudni ellene semmit tenni ... nálam is vannak ilyen botrányok de itt nem ilyen vészes a helyzet ha csak beszélgetni akarsz vagy bármi írj privit ha tudok segítek ... 15/L
2012. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló a helyzet, egyszerűen nincs olyan nap, h nem vitázik velem...habár ő nem öreg...de múltkor azon kezdett el vitázni, h amikor hazaértem a suliból azt mondta, h nem köszöntem, pedig de, és anyu is hallotta, mondta is neki, de neeem én nem köszöntem.... szal ilyeneken is fel tudja kapni a vizet.. nem vagy egyedül
2012. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, az itt is előfordul ..
2012. szept. 23. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves az a vénember?
2012. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom .. nem foglalkozo vele .. 56-60 között van ..
2012. szept. 23. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az édesapád hol van?

Tulajdonképpen a kutyás dolgon kívül másban nem tudok véleményt alkotni, mert fogalmam sincs azok mennyire súlyosak, de én biztosan nem tűrném senkinek, hogy bántsa az állatomat. Ráadásul egy olyan ember meg főleg nem,aki nekem senki. Anyukád ezt eltűri??

2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
anyukád lehet, hogy nem is szereti, ha ennyi idős, akkor közel van már a véghez, és ha van pénze, akkor vajon kire is fog maradni valószínűleg? ha ez így lenne, akkor mondjuk anyukád fejével is lehetne gond...
2012. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak azon kívül nem sok jót tudok mondani, esetleg beszéld meg anyáddal, hátha ő sem szereti és hajlandó kidobni.
2012. szept. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elfogunk költözni, csak már vagy 2 hónapja húzódik a gyűlés, ahol megmondják, hogy ki kapat házat ..
2012. szept. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!