Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a halál szelét...

Szerintetek a halál szelét érzi a nevelőapám?

Figyelt kérdés

Ma lehívatott(egy családi házban lakunk), és egy csomó ruháját nekem adta, mondván,hogy neki már ennyi nem kell, meg ha meghal,akkor -mivel neki két "édes" (értsétek: saját) lánya van,azoknak úgyse kellenek a férfi nadrágok, nekem meg jó lesz... Ennek apropóján nekem adta(olyan fura végrendelkezős stílusban beszélt) 1-2 kivétellel az összes göncét...


Nemrég vastagbélrák-betegségen estek át anyukámmal, de abból meggyógyultak, lassan 5 éve lesz, hogy tünetmentesek...


Mindenesetre megrendített ez a dolog... vélemény?



2012. szept. 15. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, hogy mit érez, de figyeljetek rá, nehogy valami hülyeséget csináljon.
2012. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Figyeljetek rá tényleg, nem megijeszteni akarlak, de amikor édesapám öngyilkos lett, előtte csinált hasonló dolgokat.


De amúgy lehet, hogy csak épp eszébe jutott, nem akarok hülyeséget mondani.

2012. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Az elsővel egyetértek.


Lehet, hogy egy olyan félelmet szerzett a rák-betegsége alatt, amit nem tudott a tünetek elmúlta után sem levetkőzni és ezen görcsöl még mindig.


Talán jobb lenne, ha leülnétek ketten-hárman megbeszélni...

2012. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én a "nevelt" fia vagyok, anyagi megfontolásból(nincs pénzem albira, lakásra) élek még velük.


Amit keresek az röhejesen kevés, de külföldre menni épp miattuk nem tudok, nagyon féltenek, anyu -ahogy mondja- belehalna, ha itthagynám őket...

2012. szept. 15. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem mondhattam rosszat, hogy csak 54%? o.O"


Na igen - de azt tudnod kell, hogy éppen érzelmileg zsarolnak.

Én megértem, ha féltenek, azt is, ha nem akarsz nekik rosszat, de csak azért, mert "belehalnának" egy életre is akár ott maradnál?


Lehet, hogy érzéketlennek hat és 54% sem lesz, de ez zsarolás, akármilyen köntös is van rajta...

Ajánlom a Mérgező szülők című könyvet Susan Forwardtól.


Szerintem beszélj velük.

2012. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!