Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok, hol találkoznátok a...

Kamaszok, hol találkoznátok a szüleitek új párjával?

Figyelt kérdés
Páromnak két kamasz (14, 16 éves)apukája, lassan itt lenne az ideje hogy bemutasson nekik. A kérdés, hogy hol. Ő úgy gondolta jobb ha elmegyünk valami közös programra. Én nem akarok nyomulni, vagy mesterkéltnek tűnni. Szerintetek mi lenne jobb: otthon egy ebéd mellett, vagy elmenni valahova, és akkor hova? :)
2012. szept. 23. 21:53
 1/7 anonim válasza:
53%
Egy kávézóban egy jó hangulatú beszélgetés szerintem minden ilyen szituációban megfelel :)
2012. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ilyen kávézóban kellene megpróbálni. Ha esetleg a srácok még nem dolgoznák fel annyira az eseményeket és inkább hazamennének akkor közel legyen nekik, erre számítani kell hogy az elején még nem fognak elfogadni, mert ez nyilván nekik nehéz ez, bár kitudja milyenek igazából, mindenki más. Barátnőm amikor megismerte a nevelőapját eleinte nem nagyon bírta de aztán már apjaként szereti. A haverom meg már szinte az első perctől bírja a nevelőapját. Szóval ez változó, erre kell számítani.
2012. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal a kávézó tökéletes erre a célra!
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kicsit idősebb vagyok, de a kávézót kicsit "feszülősnek" érezném.

Inkább egyetek meg egy fagyit vagy sütit valahol, esetleg egy pizzát... Ez kicsit lazább, megy az idő a kajálással, nem kell egy tea vagy kávé fölött görcsölni, hogy "fúú mit mondjak".

2012. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jobb szerettem átmenni a lakásukba. Bár nekem szimpibb volt apám nője, mint maga az apám :) Aranyos nő volt, sokat beszélt, megkínált csokival, sütivel, többféle fínomsággal.
2012. szept. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pizzázó
2012. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pizzázó a legjobb.
2012. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!