Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megakadályozni,...

Hogy tudnám megakadályozni, hogy üvöltsön a mamám?

Figyelt kérdés
Beteg voltam múlt héten. Most azt mondta az orvos, hogy azért ne menjek még pár napot suliba, hogy nehogy ráfertőződjön valami. Azt mondta, lovagolni elmehetek, mert a lótól nem kapok el semmit, és a szabad levegőn vagyok, ami jó. Még amúgy sem vagyok még jó lovas, csak ügetgetni szoktam. Itt vagyunk most a mamáméknál, és amióta meghallotta, hogy el akarok menni lovagolni, félóránként egyszer ordít velem egy sort. Hogy az egész lovarda hülyénei fog nézni, és még az oktatóm is rajtam fog röhögni, hogy betegen elmegyek. Még hogy anyámat sem érti még, hogy engedi, meg minden. És még egy sor ilyen. És arra nem gondol, hogy ez rosszat tesz nekem, mert.minden ilyén alkalommal a sírástól úgy elkezdek köhögni, hogy kiszakad a mellkasom. Szerintetek mit tudnék tenni? Ez a lovaglóóra most nagyon fontos lenne. :-/
2012. szept. 24. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A doki nem normális, ha köhögsz ne menj sehová. Kibírod, ha egyszer nem mész.


Ha lovagolni tudsz akkor suliba is tudsz menni. Ez elvi kérdés, nálunk is így volt, pedig én versenyszerűen lovagoltam évekig, szóval minden nap dolgoztunk a lovakkal.

2012. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Állítom, hogy a doki nem mondott ilyet, max annyit, hogy ne egész nap a bacis, meleg szobádban ülj, hanem egy kicsit menj ki a levegőre.
2012. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Aki lovagolni eltud menni, az iskolába is....

Üvölt a mamád, mert szépen nem érted...

Sirástól köhögsz, (szegény) lovaglástól nem ??

Ne sajnáltasd magad, menj iskolába, AZTÁN lovagolni...

Ugye figyelted a sorrendet?????

És...a mamád se fog kiabálni...

2012. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig úgy volt, hogy ha suliba nem tudok menni, mert szegény beteg pára vagyok, akkor a hobbimnak se hódoljak, ennyi. Ha suliba tudok menni, akkor már mehetek sportolni is, ez ilyen egyszerű. Akár hogy is nézzük a lovaglás is egy sport és ha a sírástól köhögőrohamot kapsz, akkor nagyon nincs még itt az ideje a lovaglásnak sem. Dőlj ki és pihenj! Majd ha meggyógyultál mehetsz!
2012. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy a suli-kezdésről már lemaradtál. Mivel pedig a többiek mind elmentek rendesen az iskolába, az itt levő felnőtt korosztály nemigen fog neked igazat adni. Szóval ha a sulit kihagytad, akkor most bizony a lovaglást is ki kell hagynod. Majd meglátod, hogy nem fogsz belehalni, egyszer kibírod. A lovat pedig majd megmozgatja más.
2012. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazuk van a válaszolóknak, ha lovagolni el tudsz menni, akkor iskolába is.
2012. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenki válasza tetszett, különösen az 5.

Jó logikád van!! :))

2012. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén nem hiszem, hogy az orvos ezt mondta neked. Szerintem iskolába előbb küldenek el, mint lovagolni. Sőt! Volt olyan, hogy elküldtek suliba azzal, hogy még egy hétig ne tesizzek, de az órákon már nyugodtan ülhetek.

Olyat egy orvos se mondd, hogy iskolába ne menj, de lovagolni igen. Legfeljebb álmodhattad...


Amúgy meg a nagymamád akkor sem értem, minek kiabál, mivel nem az ő dolga. Anyukádnak kéne inkább vagy kiabálnia, vagy legalábbis tisztában lenni vele, hogy vagy lógni akarsz a suliból, vagy betegen lovagolni menni... Az előbbit TALÁN egy napig megengedném, az utóbbit biztosan nem.

2012. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*egy orvos se mond - akart lenni.
2012. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze a suliban ülve rosszul lennél meg a sírástól is, de a lovon ülve, ha megcsap a menetszél, az bezzeg igen jót fog tenni.
2012. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!