Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 férfi kérte már meg eddig a...

2 férfi kérte már meg eddig a kezem, komoly kapcsolatokról volt szó, de mindkét alkalommal semmi sem lett a dologból, visszaléptem. Miért, félek, vagy mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Miért lépek mindig le? Higgyétek el, hogy amit a legkevésbé csinálni akarok, az a mások érzelmeivel való játszadozás.. Túl válogatós vagyok, vagy mi lehet az ok? A második meggyőző volt, ahogy vissza akart szerezni, de nála més volt az ok, amiért nem mentem bele. Úgy éreztem, hogy ez a kapcs nem az igazi számomra. Viszont nem mindig az érzések alapján kell dönteni..
2012. szept. 24. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Félsz az elkötelezettségtől, de ezt neked kell tudnod. Mi ezt mégis honnan tudnánk, hogy te hogy érzel.
2012. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezek szerint még nem érzed azt, hogy elkötelezd magadat!
2012. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem. Az a gondolat is ijesztő számomra, hogy visszamenjek az exemhez pl, ő nagyon szeretné.
2012. szept. 24. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túl jó dolgod van. Hozzászoktál, hogy mindig legyeskednek körülötted a férfiak. Bizonyára jó nő vagy.

Más nő annak is örülne, ha lenne egyáltalán párja, nemhogy még megkérjék a kezét.

2012. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, egyáltalán nem vagyok jó nő. Átlagos vagyok. Ezek a férfiak úgy szerettek belém, hogy előbb megismertek. Mindkettő bevallotta, hogy külsőre nem vagyok az esetük. Talán az volt a vonzó, hogy gondoskodó típus vagyok, vagy nem tudom.. meg lehetett velem hülyülni is, mint egy haverral.
2012. szept. 24. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz hozzámenni? mert nem vagy szerelmes. Van ilyen. CSak akkor azt tanuld meg, hogy ha elkezdesz járni egy pasival, és kezded érezni hogy valami hiányzik, akkor ne maradj vele, hanem hagyd el, mert különben folyton olyan pasasokkal leszel, akikkel nem kéne. Akkor inkább egyedül. Én is voltam ilyen helyzetben mint te. De tanultam a hibámból, és ha rájövök hogy részemről a dolog nem szerelem, akkor nem maradok a kapcsolatban.
2012. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rólad az Oltári nő című film jutott eszembe :)

Szerintem egyszer te is befogsz érni a házasságra.

2012. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyet mondani, hogy nem vagy külsőre az esetük? Nem semmi. Ezek után nem csodálom, ha nem akarsz hozzájukmenni. Még ha nem is ez az ok szerinted, de szerintem igenis hatással van egy kapcsolatra, az érzelmekre ez a kijelentés. Mert ha így is van, egy normális ember ezt eltitkolja, nem a másik képébe vágja.

Én biztos, hogy nem mennék hozzá egy ilyenhez, sőt, kapcsolatban sem maradnék vele, mert számomra ez annyira sértő lenne, hogy nem tudnám lenyelni.

2012. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!