Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb férfiak! Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak! Tudnátok szeretni egy nálatoknál 20,30 évvel fiatalabb lányt? Komolyan gondolnátok vele?

Figyelt kérdés
16 éves,komoly,különc,koraérett lány vagyok,az emberek csinosnak tartanak.Nagyon visszahúzódó vagyok,sosem járok el otthonról sehova,mert engem nem vonz a szórakozás és a bulizás.Akartak már járni velem,én azonban nem akartam csak azért járni valakivel,hogy nekem is legyen barátom,hogy "ne lógjak ki a sorból". Igazából a korombeli fiúk egyáltalán nem érdekelnek,de ők sem mutatnak túlzott érdeklődést irántam.Szerintem "félnek" tőlem,mert nem vagyok a zsánerük,nem vagyok egy agyatlan,könnyűvérű ribanc.Imádok olvasni,imádom a történelmet,az irodalmat,a komolyzenét, csupa olyan téma érdekel,amiről a kortársaimnak fogalmuk sincs. Mindig is a nálamnál jóval idősebb férfiak érdekeltek.A korombeli fiúk gyerekesek, idétlenek,buták és csöppet sem férfiasak.Csak olyan férfibe tudnék beleszeretni,akire fel tudok nézni,viszont ezekben a szánalmas kisfiúkban nincs semmi,ami csodálatot váltana ki belőlem!Ellenben az érett férfiak annyira mások: vonzóak,határozottak,lovagiasak,figyelmesek.Legalábbis szeretném ezt hinni:-)Nagyon szeretnék szerelmes lenni és rajongani valakiért,csak én otthonülős-típus vagyok,így nincs alkalmam találkozni azzal a Valakivel.És félek,vajon ő komolyan venne,a fiatal korom ellenére?

2012. aug. 8. 01:26
1 2 3
 1/27 Macs1209 ***** válasza:
100%

Háát, mivel én csak 32 vagyok, ezért... 18 alattira nem lőnék... viszont akár egy 20 évessel is el tudnám képzelni az életem hosszútávon. Persze kérdés, hogy

mit tud az a 20 éves... ha agyilag zokni, akkor felejtős.

2012. aug. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Mókusgyilkos ***** válasza:
64%

dehogy vagy te komoly meg érett :D háhá


am: ha minden csaj azt hiszi magáról h IDÉZEM "érettebb vagyok a korosztályomnál" akkor mégis ki a "korosztály" akinél érettebb az ÖSSZES csaj ?XD hagyjuk már.. ugyan olyan éretlen kislányok csak másképpen.


te se vagy érett szimplán magányos és ezt megszoktad attól h nem vonz a buli még nem leszel érett attól h érdekel a középsulis töri és irodalom távolról sem leszel művelt és attól h szereted hallgatni a komolyzenét még nem fogod érteni ecsém én se értem pedig én azt játszottam 8 évig bakker XD [zongora].

nem félnek hanem szimplán sótlan vagy és nem kelted fel a figyelmüket én nem vagyok 16 éves mégis majd be aludtam már az 1/3ánál.

az érett pasik meg nem lesznek automatikusan lovagok fényes páncélban amiket leírtál jelzőkre pedig 1 16 éves csávó is képes.


20F

2012. aug. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagy koraérett. Minden tini ezt hiszi, de ez nem így megy... Már az alapján ahogy és amit ide leírtál, meg tudom neked mondani hogy te pont ugyanolyan éretlen kislány vagy mint az összes korodbeli. Csak épp más az érdeklődési köröd. De fiúkból is van ilyen a korosztályodban.

Idősebb pasinak valószínűleg nem kellenél komoly kapcsolatra, mert azért 30-40 évesen már családalapításon gondolkodnak, amire te még közel sem vagy alkalmas, sokat változol még és 10 év múlva röhögni fogsz azon hogy 16 évesen ilyen voltál.

Amúgy meg amíg otthon ülsz senkid nem lesz... ahhoz ki is kell mozdulni és ismerkedni.

2012. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Mókusgyilkos ***** válasza:
50%
ha azt akarod h felfigyeljenek rád akkor felejtsd el ezt az istenverte passzivitást menny ki a napra kell a D vitamin ha annyira műértőnek véled magad játszd és ne csak hallgasd azt a zenét írj ne csak olvass és mondjuk énekelj speciel nálam ezek + pontok 1 csajnál. 1 egész korosztály lenézése nagyon megy neked kislányom de magadat még az életbe nem láttad görbe tükörbe :) [v túl sokszor láttad és ez lett az eredménye.]
2012. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Jöjjön a szőke hetceg igaz? Én 18 vagyok, ès nem hiszem el, hogy bármi olyanra szükséged lenne? amit egy hozzám hasonló korombeli ne tudna megadni... Már ha az átverèst meg a kihasználást nem szàmítjuk, mert lehez az is hiànyzik neked.


Te sem mész csoda számba, lenne fiú akit érdekel ami téged is.

2012. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Mókusgyilkos ***** válasza:
75%

jaja a szőke herceg majd feltöri a bejárati ajtó zárját benyomul a 2,10m-es ajtón a lován XD és felrántja őt a nyeregbe majd elvágtat.


és most ugyan ez 1 alternatív valóságba ahol létezik ugyan a herceg de a fizika törvényei is:

jön a herceg hülye a zártöréshez ezért leszáll a lóról és betöri az ablakot majd kinyitja belülről az ajtót be engedi a lovat az leszarja a bőrkanapét amíg neked a herceg a szobádba mond vmi ködös szöveget majd kifelé menet felpattantok a lovára de az ajtó csak 2,10 ezért jól be bszátok a fejeteket.


és most a valóság: jön gazsi feltöri a zárat megkeres jól megerőszakol majd agyonver 1 vascsővel és még az ebédpénzed is elviszi.

2012. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Valóban nem vagy koraérett, sőt, éretlen vagy, és egy kicsit zárkózott, visszahúzódó. De ez nem az érettséget jelenti.
2012. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Mivel a 16 lány annyira messze van tőlem életkorban, hogy biztosan nem tudnám megmondani, hogy hány éves. Ha legalább 18-nak néznélek, akkor nyitott lennék.

De mióta elmúltam 34, azóta csak egy olyan 25 alatti lányt ismertem meg, aki nem volt bántóan gyerekes.

Amúgy itt minden lány érettebb a koránál...


36/F

2012. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazad is van!

Kell azért egy 30-as, hogy minden téren mindent meg tudjon adni egy ilyen kis talpraesett nőnek!


(LOL)

2012. aug. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18/F-ként a véleményem nekem is az, hogy 18 év alatt nagyon de nagyon kevés az olyan, aki tényleg _érett_, mert aki annak hiszi magát, komolyabbnak gondolja magát, az is (sajnos) ugyanolyan gyerekes. Ismerős ez a hozzáállás, miszerint "ha nem járok bulizni, akkor érett vagyok és komoly" - hát ez, hidd el, nagyon nem igaz. Saját tapasztalat, főleg az alapján, amit a körülöttem élő embereken láttam...
2012. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!