Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan Férfi, aki soha sem...

Van olyan Férfi, aki soha sem szeretne hűségben élni, és nem is akar komoly kapcsolatot egész életében? (Inkább Pasik válaszát várom)

Figyelt kérdés
Az eset a következő: Van egy srác, aki megbolondított 5 éve. A távolság miatt ritkábban találkozunk, de ha találkozunk, akkor nagyon romantikus programokkal kedveskedik nekem, és min. 3 napot velem tölt. Viszont 5 éve nem fordul komolyabbra a kapcsolatunk és nyílván Ő a messze távolban ismerkedik is. Már volt 2 kibontakozó kapcsolata, mialatt Velem is kalandozgatott! Mindkét kapcsolatát lezárta egy idő után, mondván, neki én kellek, és vannak tervei velem. De akkor miért nem lépünk egyről a kettőre? A Férfi 35 éves, szóval nem is lehet a "fiatal vagyok még élni akarok" szindróma. Pedig én nagyon szerelmes vagyok, de próbálom visszafogni magam, mert nem akarok csalódni. Légyszíves írjátok le nekem,hogy ennek mi az oka! Köszönöm
2011. jún. 23. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megkomolyodni, megfelelsz neki pár kalandra de csak arra, ő igy kényelmesen érzi magát, ne várj el semmi komolyat tőle. Ha lennének tervei veled akkor cselekedett volna eddig...szerintem felejtsd el és hadd élje a kis kalandos életét
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jó vagy neki "fiókbabának"! Amikor kellesz csak kinyitja a fiókot és ott vagy! :-(

Az okát pedig Tőle kérdezd, ha nem akarja vagy nem tudja megmondani akkor vagy nagyon gyerek még vagy csak kalandozásra kellesz Neki mikor olyanja van, hogy valakit kényeztessen!

2011. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy köztetek mi van pontosan,de azt igen,hogy Én ugyanígy voltam.10 évet,a fiatalságomat adtam oda egy ilyen embernek,a szitu ugyanez volt,amit Te leírtál.Ugyanígy "elvolt"Velem,de soha nem akart Tőle semmi komolyabbat,pedig nagyon szerettem,minden igényét kielégítettem,nem akartam erőszakkal magamhoz kötni,nagyon házias voltam mindig is,nem vagyok csúnya,ideális felesége lehettem volna..De nem akarta,10 év után,amikor már erősen célozgattam rá,hogy szeretném ha legalább együtt élne Velem,és már 27 is elmúltam,akkor elhagyott.Soha nem tudtam Őt magamhoz kötni,mindig azt mondta,hogy szeret,és Én kellek,de ennyi volt,semmi több.Talán nem fogsz így járni,de ezt csak akkor tudhatod meg,ha konkrétan előállsz az óhajoddal,hogy komolyabbat szeretnél.Vagy igent mond,vagy menekül..Ja,Én azóta férjhez mentem,a férjem két hónap után mondta,hogy Velem akar élni,egy éven belül eljegyzés,házasság lett belőle.Akkor ki is szeretett Engem igazán?Exem pedig azóta is megrögzötten keresi az igazit,46 évesen,de nem találja senkiben...
2011. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"de soha nem akart Tőlem semmi komolyabbat"
2011. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy mondta már nektek a férfi, hogy nem is akar komolyabbat, és együtt élni se akar veletek? Csak ti a nagy szerelemben ezt nemv ettétek észre, és mindig is reménykedtetek. Ilyenkor tényleg jobb hagyni a dolgot annyiban, szakítani egyből, ilyenkor vagy jobb belátásra tér a férfi, vagy otthagy végleg. Elég rövid az élet ahhoz, hogy egy ilyen kapcsoaltban éljetek. Én egy 37 éves pasi vagyok, én is így éltem, volt egy barátnőm x évig, akit nagyon szerettem, de volt neki egy fia, akit viszont ki nem állhattam, a volt párom meg ugye érthető módon nem hagyhatta ott a fiát, nem is kívántam tőle. Csak azt tudtam, hogy egy agyonkényeztetett mamakedvence gyerekkel nem szerettem volna egy fedél alatt élni.

De a volt párom megfojtott a szeretetével, sokat sírt, amikor mondtam neki, nem tudnék a fiával élni(holott az elején közölte velem, nem a fiának keres apát, mert az van neki...ugye, a szokásos szöveg)

Én nem kerestem a párom mellett senki mást, nem kalandozgattam, egyszerűen csak lelkiismereti okokból nem hagytam el. Pedig mindenkettőnknek az lett volna a jobb.

37/F

2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Az nem lehet, hogy mondta már nektek a férfi, hogy nem is akar komolyabbat, és együtt élni se akar veletek? Csak Ti a nagy szerelemben..... "

Nekem sose mondott ilyet, sőt azt mondja, hogy egyre jobban érzi, hogy van közös jövőnk. De már 2 éve érzi, és semmi :( Már kb 5 pasit utasítottam vissza miatta, mert várok Rá! Nagyon szeretem. Ha biztos lennék benne, hogy hülyít, akkor ok, távolodnék Tőle, de így nem tudok, hogy mindig valamivel közelebb húz magához!

2011. jún. 23. 12:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj, drága, ha kívülállóként láthatnád a helyzetedet, egy percig sem gondolkodnál. Keress egy rendes, megbízható férfit magadnak, ne szórj el éveket az életedből.
2011. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De már 5 évet elszórtam, most adjam fel??
2011. jún. 23. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
11:58 egy gerinctelen pasi sosem vallja be hogy mit akar, csak húzza az időt.
2011. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Te is érzed, hogy ennek csak sírás lesz a vége! Ha tetszik egy udvarlód inkább foglalkozz azzal. Próbáld lezárni ezt a dolgot, egy 35 éves pasi ebben a korban kezd gyanússá válni.
2011. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!