Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl nagy kérés részemr...

Tényleg túl nagy kérés részemről, hogy legalább most ne menjen vidékre a barátaival?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök, a párom pedig megbeszélt egy hétvégi nosztalgiázós bulit a barátaival. Én megkértem, hogy ezt most hagyja ki, mert örülnék, ha nem lennék egyedül a hétvégén, erre megsértődött, hogy már annyira rákészült a bulira... Amúgy soha nem kérek ilyet és elég rosszul esik, hogy most úgy duzzog, mint egy kisgyerek.
2012. szept. 25. 08:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen normális a kérésed, nem i értem hogy gondolta hogy elmegy....
2012. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
17%

nincs igazad. nemsokára gyereketek lesz,ami őt is érinti,és nyilván tudja,h egy darabig nem lesz lehetősége. ha hagyod elmenni,te is jobban jársz,kikapcsolódva,kipihenve vághattok bele az új életbe. jövő héten meg menjetek el ti ketten,amig még ketten vagytok.


én most odamennék hozzá-felhívnám stb- h ne haragudjon,és átgondoltad,szeretnéd ha elmenne,kapcsolódjon ki

2012. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy mit értesz a hamarosan szülök alatt meg hol van az a vidék.

Ha az utolsó hétben vagy, és több óra, mire vissza tudna jönni, akkor esetleg jogos, de ha még több idöd van, illetve aránylag hamar ott tud lenni veled, akkor nem.

Mivel már régóta készül a barátaihoz, meg csak egy hétvégéröl van szó, szerintem nem annyira gond.

Ha meglesz a kicsi, akkor utána hosszú hónapokig úgysem tud ö sem sehová menni.

A helyedben nem kérnék töle ilyet, azért ne tartsd rabszolgaként.

2012. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

Elég bunkó a "drága"..

Kényszerrel ne maradjon otthon, mert csak duzzog, Te kedved is elveszi...

H pont hétvégén szülnél,legyen kéznél valaki..-

Azért vagyok ennyire "okos", mert mikor a kisebbik lányomat szültem, Anyósomék is akkor utaztak el..Pont azon a hétvégén szültem,Lányt a szomszédba vittük..

Anyóséknak évekig lelkiismeret furdalásuk volt..

Menjen,ha nincs ennyi esze, hogy melletted legyen...

Nem túl nagy kérés..

2012. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Hányadik hétben vagy?


Nálunk az volt a "szabály", hogy a 38. hétig mehet, utána már nem. A szülés óta nem igazán tud menni sehova, szerencsére nem is akar, élvezi a babázást :-)


Az sem mindegy, mikor szóltál. Amikor először felvetette a tervet vagy már mindent leszervezett?

2012. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%

Az én férjemet vidékre küldték dolgozni amikor 38 hetes voltam.

A főnökeit nem nagyon érdekelte,hogy bármikor szülhetek.

2012. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagy kérés. Sőt evidensnek kellene lenni, hogy nem megy. Mindettől függetlenül én nem tartanám otthon és nem sértődnék meg, ha él a lehetőséggel. Ruccanjon ki, és felfrissülve álljon neki a gyerek nevelésnek. Ne daccal kezdjen neki. Keresnék mást, aki segít ha megindul a szülés.
2012. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Neki nagy kérés.


Én kérés nélkül nem mozdultam el a feleségem mellől munkán kívül a terhessége alatt végig,pedig még ő mondta hogy menjek,még akkor lehet,utána gyerektől kevésbé.

De eszem ágában sem volt,munkahelyem 10 perc kocsival,sosem bocsátottam volna meg ha nem vagyok a közelében ha baj lett volna.

2012. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%

túlparázod a szülést,mert: ha gáz van-elfolyik a víz,vérzel stb-akkor úgyis mentő kell. ha meg "csak " elkezdesz vajúdni,akkor meg taxival is bemehetsz a kórházba,és valószínű h onnantól még vagy 8-12 óra mire lesz valami. vagy bent sem tartanak. a lényeg: így is-úgy is van ideje h hazaérjen. nem kell h a szoknyádon üljön. én még küldetm is a férjem anno,h most pihenjen,bulizzon ha akar,mert akkor tényleg jó ha mellettem van amikro pici a baba.


én 1-et kérnék: ne igyon,h ha kell,azonnal kocsiba tudjon ülni.

2012. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ide kellene az, hogy hányadik hétben vagy, mit takar a mindjárt szülök. Ha 38-39.hét, akkor jogos, mert tényleg már bármikor érkezhet a baba. Bár igaz, én 37. hétben szültem, úgyhogy végülis az utolsó pár hét azért necces. Nem megoldható, hogy ha hívod, ő hazajön? Mennyire messze van a vidék? Azért az első babánál inkább arra kell számítani, hogy elhúzódik. Tehát ezeket tudni kéne, hogy érdemben lehessen válaszolni a kérdésedre. Persze, akkor is megegyezés kérdése, ha te attól jobban és biztonságban érzed magad, hogy ott van melletted, akkor ezt meg kéne értenie. Mikor szervezte a bulit, az sem mellékes.
2012. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!