Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek sz. R, akkor...

Ha valakinek sz. R, akkor most én is érezzem magam sz. Rul? Akkor ne örüljek semminek se és legyek én is szürke egér?

Figyelt kérdés

A tesómról van szó, aki 30 éves. Én 28 vagyok. Mind a ketten lányok. Arról lenne szó, hogy nekem általában összejönnek randik, meg jó kapcsolatok az életben, a tesóm már 4 éve egyedül van. Ma ismét felcsesztem az agyamat rajta. Meséltem neki, hogy elhívott találkozni engem egy olyan srác, akit én mutattam neki, hogy tetszik. Erre szokásosen fanyar pofával csak annyit kérdezett, hogy hogyan kerültünk mi kapcsolatba, mire elmeséltem, hogy bejelöltem egy közösségi portálon (mivel előtte már egy szórakozóhelyen bemutatkoztam neki). Erre semmi gratuláció vagy öröm, hogy hajrá akkor, hanem csak fanyar k.csög megjegyzés, hogy én minden pasira rárepülök. Hát Istenem! Élek! Most miért gond ez? Nem d.gni megyek vele, hanem már levelezünk egy pár napja és rendes srácnak tűnik, elhívott kávézni. Most miért gond ez neki? Miért nem tud örülni a másik örömének?


Én bezzeg tapsikolok és pezsgőt bontok, ha csak annyit mesél nekem, hogy valaki ránézett. Már azonnal tudok örülni minden apró dolognak is, amit mesél még akkor is, ha nem lesz tartós vagy akármi....erre ő meg csak fanyar pofával megjegyzéseket tesz.



Igaz, hogy volt pár rövidebb -inkább kalandnak mondható- kapcsolatom most a nyáron, de hát egy 2 éves kapcsolat szakítása után vagyok, nincs párom így úgy gondolom, hogy megtehetem, nem?! Nem 30 pasival feküdtem le a nyár alatt.


Szerintetek nem gáz? Hogy lehet megoldani ezt a kapcsolatot a tesómmal? MIÉRT ILYEN VELEM MINDIG?!?!



#zrdzbét
2012. szept. 25. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van ebből a szürkeséséből, hogy már az agyam elmegy tőle. Komolyan mondom, hogy már jót tenne neki is egy pasi, mert neki ez idő alatt még egy randija se volt, de hát hogy legyen, ha SZÜRKE? Pedig amúgy jól néz ki, tök jó csaj.....de hiába jó csaj valaki ennyire negatív!!!!!!!! Mindig minden sz.r, mindenki k.csög, minden lány k.va. Az unokahúgomat (23) is utálja, mert szerinte ribanc. (Természetesen szeirntem nem ribanc, csak ő is vidám, szeretik a pasik, mert k.vajó alakja van, stb.stb.)
2012. szept. 25. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor jól néz ki vagy szürke?
2012. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár jóval fiatalabb vagyok, mint ti, talán tudok segíteni, vagy legalábbis ötleteket adni, hogy hogy kezeld a problémát.

Szerintem semmi gond nincs a te viselkedéseddel abból ítélve, amit leírtál. Valóban, egy életünk van, éljünk.:D Ha ő nem akar, az az ő dolga. Próbáltál már beszélni vele erről? Őszintén, szemtől szembe, mint húg a nővérrel, leülsz vele, és elmondod neki mit érzel. Volt ilyen? Ha nem, érdemes megpróbálni. Ha ez nem hatja meg, és folytatja ezt a rideg stílust, hát legyél te is ilyen, mutass tükröt elé. Ha hallgatsz, és lenyeled ezeket a dolgait, és csak magadat idegesíted velük, attól ő még nem fog megváltozni. Hatni kell rá, méghozzá erősen.

2012. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem vele beszéled meg?
2012. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert már ezerszer elmondtam neki ezt mindenhogyan! Ugyanígy is már, ezer féle stílusban!
2012. szept. 25. 17:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Neki erre meg csak akkor is az a válasza, hogy én minden pasit felszedek (azaz burkoltan fogalmazva qva vagyok...stb.stb.). Unom már nagyon. Szóval csak a saját igazát mondja és akkor még rámfogja, hogy én őt egy társaságban elnyomom. AZ oké, hogy én jobban az középpontban vagyok, mert hát ha jó kedvem van akkor TERMÉSZETES, hogy nevetek, vicceket mesélek, sztorizok stb.stb.
2012. szept. 25. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak embererk akikkel nem lehet mindent megbeszélni. Te olyan csacsogónak tűnsz, nyilván ő nem ilyen s belül is máshogy kezeli ezeket mint te, s inkább dicsekvésnek is gondolhatja, hogy te ennyit beszélsz mivel más személyiség vagy mint ő. Lehet inábbhagyni kéne nem erőltetni vele ezt a pasizós témát,van akivel jó volna de nem lehet.
2012. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!