Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mindig én vagyok a...

Miért mindig én vagyok a szürke egér?

Figyelt kérdés
A helyzet: 21 éves lány vagyok, és az unokatesóm 18. Szeretünk eljárni bulizni, de egyre inkább azt tapasztalom a buliban vagy diszkóban, hogy mindig én maradok alul. Mindketten ugyanúgy szeretünk táncolni. A fiúk/férfiak általában látják, hogy együtt vagyunk, ismerjük egymást, és ha ő elmegy mondjuk mellőlem, egy kis időre innivalóért pl. és egyedül maradok akkor odajönnek hozzám, és azt szeretnék, hogy mutassam be őket egymásnak. A lényeg, hogy 10 ből 9 férfi őt választja, hozzám senki nem közeledik. Ő szőke, kék szemű, vékony. Persze, vannak néha kivételek, de ez ritka. Én barna hajú, barna szemű, vékony. Általában csinosnak tartanak az emberek,(pár visszajelzésből) mégis valahányszor együtt bulizunk, olyan kisebbségi komplexusaim lesznek, hogy nem is igaz. :/ Mi a teendő? Köszi! :) 21/l
2012. márc. 5. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj csúnyább lánnyal bulizni.
2012. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt... másrészt festesd magad szőkére... a szőkéket mindenki szereti... ;)
2012. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!