Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ennyire féltékeny?

Mit tegyek ha ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik, én itthon tanulok!

Csajozott neten, lebukott én pedig azóta haragszom rá!

A facebook jelszavam is tudta mostanság megváltoztattam mert nem beszélhettem az ismerőseimmel sem mert duzzogott! De gondoltam ha ő neten ismerkedik nővel mintha nem is lennék akkor nekem meg annyi örömöm legyen hogy nem áskálódik az üzeneteimben betegesen!!

Mostmár ha kiteszek egy zenét akkor hozzászól gyerekesen hogy kinek küldöm a szívet, pl a zene címe mennem kell, ø erre kihez

Szeretnèk menni dolgozni de szerinte én flörtölni mennék, meg keresni tőle jobbat, normálisabbat! Ez már abszurd, ha ezt akarnám elég lenne boltba menni,eszébe sem jut hogy szükségem van a pénzre!

Szeretem de már ott tartok hogy kidobom, ha összeköltöznènk mi lenne? Bezárna a házba? Ilyen kapcsolatra nincs szüksègem! Nem vagyok hůtlen, vele ellentétben! Mit tegyek? 20L ő 25ffi


2012. szept. 27. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ennek nincs sok értelme a barátod teljes mértékben bizalmatlan veled szemben..
2012. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátod rád vetíti ki a saját cselekedeteit. Ő csajozik, flörtöl neten(csak nenet?), és egyből mi jut eszébe? "Én flörtölök. Vajon a barátnőm is ezt teszi?" Neked kell tudnod, hogy mennyire tudod tolerálni a cselekedeteit. Mit mondott, miért csajozott? Teljes mértékben megbocsájtottál neki? Nem hiszem. Akkor miért vagy vele? Ő zaklat a folytonos féltékenykedésével, de ő más nőket hülyít. Ez nem stimmel...
2012. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*csak nenet?= csak NETEN?
2012. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatra nincs szükséged. Szakíts.
2012. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te azért szerencsére nem ennyire vészes, hogy dolgozni se mehetnék. Fb jelszavam nem tudja és nem is fogom megadni neki, nem azért mert lenne valakim, egy fiúval se beszélek, de a barátnőimmel legyen már meg a magánszférám, én sem turkálok az ő üzeneteiben. Ha épp egymásnál vagyunk és telefonon jelez üzenetet elolvassuk egymásét hisz rejtegetni valónk nincs.

Volt olyan, hogy az utcán állította, hogy néztem egy fiút közbe észre se vettem, hogy ott van egyáltalán valaki... voltak időszakok amikor besokaltam ettől. Egy nap komolyan leültettem és megmondtam neki, hogy ez beteges és nem mehet ez tovább így azóta felfogta elmagyaráztam neki érvekkel le is szokott ezekről, már csak minimális a féltékenység :)

20l

2012. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!