Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, eddig semmi gond nem volt, sőt, inkább ő volt a féltékenyebb típus. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, de rám jellemző módon, ebben is találok hibát...

Most a párom haveri körébe bekerült egy olyan fullos nő, akit komolyan, még nőként is megfektetnék, mert annyira jó. Tudom, hogy szeret a párom, de (valószínűleg az önbizalomhiányomból fakadóan) annyira féltékeny vagyok, mint még soha. Az önbizalomhiányt próbáltam/próbálom kezelni, de képtelen vagyok rá, soha nem látom magam szépnek, lehet, mert nem is vagyok az. De azt sem tudom belátni, hogy a párom szépnek lát, és nem hagyna el azért a másikért. Pedig az eszemmel tudom, hogy nem, mert engem szeret, de mégis gyomorgörcsöm van, ha erre gondolok... Mit tudnék tenni?


2012. szept. 26. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő valóban egy fullos nő akkor a párod az utolsó a sorban az utánfutó miatt, ráadásul két perc alatt lenyúlják, igy nincs miért aggódnod.
2012. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meglepően őszinte válasz:D De ezt akár meg is lehetne fordítani, hogy mivel a párom már "bevált", ezért lehet, hogy érdekesebb a csaj számára. A páromnak meg éppen ezért érdekes, mert nehéz megkapni.

Egyébként az kihagytam, hogy a csaj okos is, és kedves is. Tehát nem az a partir.banc.

2012. szept. 26. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon Lindsay Lohanra kellene igazán féltékenykedned, mert ő sokkal nehezebben megkapható (bár én még reménykedem).

Ha aggaszt a dolog legyél vele ott mikor a lány is jelen van, sok jelét adhatod hogy összetartoztok és ezeket a jeleket neki is illik leadni.

Lehet nem is a lányra vagy féltékeny, hanem a pasidra, azt irtad még te is megdöntenéd. Van sok fullos csaj, miért pont ő? Ez még nem jutott eszedbe?:P

2012. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lindsay Lohan már nem szép, de a bár fiatalkorában jó volt. De jogos:)

Nem akarom, hogy hülyének nézzen, tudja, hogy féltékeny vagyok a csajra, de nem kenyerem a tapadás. Persze próbálkozom olyan szelídebben tudtára adni a csajnak, hogy együtt vagyunk - ami azért is vicces, mert ugye rá sem nyomult a páromra.

Ha annyira akarnám a csajt, akkor "könnyebb" lenne, mert mondjuk csinálnánk egy hármast, lehet mindkettőnk lelke megnyugodna:)))

Az utolsó kérdés viszont megnyugtató, erre még nem gondoltam, köszönöm!

2012. szept. 26. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Sokáig én is nagyon féltékeny voltam, de már nem.

Egyszerűen csak arra gondolok mostmár, hogy én mindent megteszek, próbálok olyan nő lenni aki tökéletes a párom számára. Ha ennek ellenére képes lenne megcsalni vagy lecserélni, akkor nem is kár érte, mert nem érdemel meg.:) Szerintem te is gondolkodhatnál valahogy hasonlóan, talán segít.

2012. szept. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én is próbálom ezzel nyugtatni magam, néha sikerül is, de néha nem. Ma éppen mélyponton vagyok, ezért is a kérdés.
2012. szept. 27. 01:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként megkérdezted a párod, hogy ő milyennek tartja a lányt? Csak, mert ízlések és pofonok, és nem egyszer találkoztam már nővel, akitől minden haverom (fiú-lány) el volt ájulva, hogy milyen "fullos", szerintem pedig még csak szép sem volt, ráadásul szimpatikusnak sem találtam...

Szóval azért mert a Te szemedben ő egy istennő, a párodéban még nem biztos.

2012. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos beszéltünk már róla, és a párom nem tud semmi rosszat mondani a csajról... Ezért is vagyok ennyire féltékeny
2012. szept. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!